Željezničar Sarajevo – Narva 3:1 (kon.)
Željezničar Sarajevo
3:1 (2:1)
JK Trans Narva
cz Streda 18.07.2018, 18:00 • Stadion Grbavica (Sarajevo) [Kapacita: 16 100] • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:53:54)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 17:11.

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli jasně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 3:1. Hosté se sice dostali už v 5. minutě do vedení zásluhou Plotnikova. Domácí ale ještě do konce prvního poločasu dokázali stav utkání otočit, když se nejdříve v 25. minutě prosadil Zajmovič a poté v 29. minutě Krpič. Domácí ve druhém poločase pouze kontrolovali hru a v 82. minutě přidali ještě třetí branku, kterou vstřelil Krpič.

Postupující tým: FK Željezničar Sarajevo

90+4

90+2
    Nepřesný centr jednoho z hostujících hráčů skončil jen v rukavicích Kjosevskiho.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Už ani hosté se příliš nesnaží útočit a vypadá to, že dnešní zápas skončí výsledkem 3:1 a postupem Željezničaru do 2. předkola EL.

88
    Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.

86
    Dacič se dopustil faulu ve vápně soupeře a hrát tak mohou hosté.

84
    Střídání v týmu FK Željezničar Sarajevo: ze hřiště odchází Jovan Balgojevič, přichází Semir Dacič.
    82. Sulejman KRPIČ - 3:1

82
    Željezničar právě vstřelil branku!
    Domácí vedou už 3:1! SULEJMAN KRPIČ dostal skvělou přihrávku za obránce a tváří v tvář Kotenkovi se nemýlil!

81
    Domácí zahrávali rohový kop, který však nenadělal hostům větší potíže.

80
    Arežina vyslal na branku střelu z hranice vápna, kterou však trefil pouze jednoho z obránců.

79
    Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.

77
    Střídání v týmu FK Željezničar Sarajevo: ze hřiště odchází Ivan Čurjurič, přichází Haris Hajdarevič.

76
    Hostům se pomalu, ale jistě krátí čas na vstřelení tří branek. Pokud ještě chtějí pomýšlet na postup, museli by dnes vyhrát 2:4!

75
    Střídání v týmu JK Trans Narva: ze hřiště odchází Igor Ovsjannikov, přichází Vadim Mihhajlov.