Almaty – Engordany 7:1 (kon.) | Tobol Kostanaj – Samtredia 2:0 (kon.) | Irtyš Pavlodar – Riteriai 0:1 (kon.)
Gandzasar – Lech Poznań 2:1 (kon.) | Minsk – Derry City 1:2 (kon.) | Constanta – Racing FC 0:0 (kon.)
Gżira – Niš 0:1 (kon.) | Molde – Glenavon 5:1 (kon.) | Slavia Sofia – Tampereen Ilves 2:1 (kon.)
Kalju – Stjarnan 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Milsami sk 5:0 (kon.) | Riga FC – CSKA Sofia 1:0 (3:5 po pen.)
Häcken – FK Liepāja 1:2 (kon.) | Sarpsborg – Vestmannaeyjar 2:0 (kon.) | Keşla FK – Balzan 2:1 (kon.)
Tel Aviv – Ferencvároš 1:0 (kon.) | Soligorsk – Connah's Quay 2:0 (kon.) | Štokholm – Shamrock 1:1 (po pr.)
Vardar – Pjunik 0:2 (kon.) | Zaria Balti – Zabrze 1:1 (kon.) | Limassol – Stumbras 2:0 (kon.)
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda sk 1:2 (kon.) | Priština – Fola 0:0 (4:5 po pen.) | Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 1:1 (kon.)
Nordsjælland – Cliftonville 2:1 (kon.) | Niederkorn – Gabala 0:1 (kon.) | Beitar Jeruzalém – Čichura 1:2 (kon.)
Kodaň – KuPS 1:1 (kon.) | Luftëtari – Ventspils 3:3 (kon.) | FK Sarajevo – FC Banants 3:0 (kon.)
Maribor – Partizani Tirana 2:0 (kon.) | Partizan – Rudar 3:0 (kon.) | Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 1:2 (kon.)
Trenčín – Budućnost Podgorica sk 1:1 (kon.) | Dundalk – Levadia Tallinn 2:1 (kon.) | Runavík – Hibernian 4:6 (kon.)
Osijek – CS Petrocub 2:1 (kon.) | Coleraine – Spartak Subotica 0:2 (kon.) | Újpest FC – Neftçi Baku 4:0 (kon.)
Domžale – Široki Brijeg 1:1 (kon.) | Hafnarfjördur – Lahti 0:0 (kon.)
Keşla FK
2:1 (1:0)
Balzan FC
cz Štvrtok 19.07.2018, 19:00 • Dalga stadion, Baku • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:08:13)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 13:1. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:15.

Je konec. Kesla nakonec sice vyhrála 2:1, ale to na postup nestačí, jelikož první utkání zvítězil Balzan na své půdě 4:1. Už v 11. minutě zahrál hostující obránce ve svém vápně rukou a k pokutovému kopu se postavil Meza, který zakončil přesně k levé tyči. Poté už branka v první půli sice nepadla, ovšem na trávníku hrálo hodně bojovně a důrazně. Až v 90+1. minutě se domácím podařila dát druhá branka a konec byl hodně nervózní, ovšem v 90+6. minutě se prosadil hostující Majdevač, který si svlékl dres a jelikož už jednu kartu měl, tak dostal červenou, ale to hosty mrzet zas tak nemusí, protože postupují do druhého předkola Evropské ligy.

90+6
    90+6. Červená karta po 2. žluté za svlíknutí dresu

90+6
    Majdevač za svlíknutí dresu obdržel druhou žlutou kartu, tudíž červenou.
    90+6. Andrija MAJDEVAČ - 2:1

90+6
    Tým Balzan právě vstřelil branku!
    Je hotovo! ANDRIJA MAJDEVAČ využil velké chyby domácích, kteří ztratili míč po autovém vhazování a následně z dvaceti metrů vypálil přesně k pravé tyči!

90+5
    Ovšem následně skončil míč jen v zámezí za hostující svatyní.

90+4
    Majdevač se provinil faulem a dostal žlutou kartu.

90+4
    Hosté se provinili faulem na polovině Kesly, která má poslední minutu před sebou.

90+3
    Opět jdou domácí dopředu, ale následný centr skončil jen za bránu Balzanu.

90+2
    Střela domácího hráče skončila jen vedle hostující brány.
    90+1. Slavik ALCHASOV - 2:0

90+1
    Inter Baku právě vstřelil branku!
    Volný kop se domácím podařil skvěle, jelikož se do hlavičky dostal SLAVIK ALCHASOV, který dává gól v nastaveném čase a ještě to bude velké drama! Kesla musí dát ještě jednu branku!