Almaty – Engordany 7:1 (kon.) | Tobol Kostanaj – Samtredia 2:0 (kon.) | Irtyš Pavlodar – Riteriai 0:1 (kon.)
Gandzasar – Lech Poznań 2:1 (kon.) | Minsk – Derry City 1:2 (kon.) | Constanta – Racing FC 0:0 (kon.)
Gżira – Niš 0:1 (kon.) | Molde – Glenavon 5:1 (kon.) | Slavia Sofia – Tampereen Ilves 2:1 (kon.)
Kalju – Stjarnan 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Milsami sk 5:0 (kon.) | Riga FC – CSKA Sofia 1:0 (3:5 po pen.)
Häcken – FK Liepāja 1:2 (kon.) | Sarpsborg – Vestmannaeyjar 2:0 (kon.) | Keşla FK – Balzan 2:1 (kon.)
Tel Aviv – Ferencvároš 1:0 (kon.) | Soligorsk – Connah's Quay 2:0 (kon.) | Štokholm – Shamrock 1:1 (po pr.)
Vardar – Pjunik 0:2 (kon.) | Zaria Balti – Zabrze 1:1 (kon.) | Limassol – Stumbras 2:0 (kon.)
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda sk 1:2 (kon.) | Priština – Fola 0:0 (4:5 po pen.) | Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 1:1 (kon.)
Nordsjælland – Cliftonville 2:1 (kon.) | Niederkorn – Gabala 0:1 (kon.) | Beitar Jeruzalém – Čichura 1:2 (kon.)
Kodaň – KuPS 1:1 (kon.) | Luftëtari – Ventspils 3:3 (kon.) | FK Sarajevo – FC Banants 3:0 (kon.)
Maribor – Partizani Tirana 2:0 (kon.) | Partizan – Rudar 3:0 (kon.) | Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 1:2 (kon.)
Trenčín – Budućnost Podgorica sk 1:1 (kon.) | Dundalk – Levadia Tallinn 2:1 (kon.) | Runavík – Hibernian 4:6 (kon.)
Osijek – CS Petrocub 2:1 (kon.) | Coleraine – Spartak Subotica 0:2 (kon.) | Újpest FC – Neftçi Baku 4:0 (kon.)
Domžale – Široki Brijeg 1:1 (kon.) | Hafnarfjördur – Lahti 0:0 (kon.)
OFK Titograd Podgorica
1:2 (1:0)
B36 Tórshavn
cz Štvrtok 19.07.2018, 20:30 • Gradski Stadion, Podgorica • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

Statistiky utkání:
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:1. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:13. (22:23:08)

Utkání končí! Titograd nezvládl druhý poločas s faerským týmem B36 Tórshavn a vypadává tak z Evropské ligy hned v prvním předkole. Domácí přitom poslal už ve 4. minutě do vedení Zoran Petrović, ale po změně stran se děly věci! V 51. minutě totiž srovnal Benjamin Heinesen a v 83. minutě definitivně rozhodl o postupu severského mužstva Estonec Kaimar Saag.

90+4

90+3
    Na skóre už nic nezměnil ani domácí Ljuljdjuraj. Ten vystřelil vedle brány.

90+1
    Olsen mohl ještě navýšit hostující vedení. Jeho střelu ale zkrotil Ljuljanović.

90+1
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty!

90
    Ljuljdjuraj byl v ofsajdu. Už je téměř jasné, že domácí si dnes na Seveřanech vylámou zuby.

88
    Domácí se ještě pokouší o zoufalý nápor. Nikoliće fauloval Faerö.

87
    Střídání v týmu B36 Tórshavn: ze hřiště odchází Kaimar Saag, přichází Gilli Samuelsen.

84
    Domácí tým teď potřebuje skórovat dvakrát, ale na to už má hodně málo času.

83
    Tórshavn právě vstřelil branku!
    Hosté se prosazují po standardní situaci a jsou velmi blížko postupu! Na výborný centr Cieślewicze si naběhl KAIMAR SAAG, který balón poslal do sítě – 1:2.

81
    Střídání v týmu OFK Titograd Podgorica: ze hřiště odchází Branko Ojdanić, přichází Mirko Raičević.

79
    Střídání v týmu B36 Tórshavn: ze hřiště odchází Magnus Holm Jacobse, přichází Robert Brockie.