Almaty – Engordany 7:1 (kon.) | Tobol Kostanaj – Samtredia 2:0 (kon.) | Irtyš Pavlodar – Riteriai 0:1 (kon.)
Gandzasar – Lech Poznań 2:1 (kon.) | Minsk – Derry City 1:2 (kon.) | Constanta – Racing FC 0:0 (kon.)
Gżira – Niš 0:1 (kon.) | Molde – Glenavon 5:1 (kon.) | Slavia Sofia – Tampereen Ilves 2:1 (kon.)
Kalju – Stjarnan 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Milsami sk 5:0 (kon.) | Riga FC – CSKA Sofia 1:0 (3:5 po pen.)
Häcken – FK Liepāja 1:2 (kon.) | Sarpsborg – Vestmannaeyjar 2:0 (kon.) | Keşla FK – Balzan 2:1 (kon.)
Tel Aviv – Ferencvároš 1:0 (kon.) | Soligorsk – Connah's Quay 2:0 (kon.) | Štokholm – Shamrock 1:1 (po pr.)
Vardar – Pjunik 0:2 (kon.) | Zaria Balti – Zabrze 1:1 (kon.) | Limassol – Stumbras 2:0 (kon.)
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda sk 1:2 (kon.) | Priština – Fola 0:0 (4:5 po pen.) | Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 1:1 (kon.)
Nordsjælland – Cliftonville 2:1 (kon.) | Niederkorn – Gabala 0:1 (kon.) | Beitar Jeruzalém – Čichura 1:2 (kon.)
Kodaň – KuPS 1:1 (kon.) | Luftëtari – Ventspils 3:3 (kon.) | FK Sarajevo – FC Banants 3:0 (kon.)
Maribor – Partizani Tirana 2:0 (kon.) | Partizan – Rudar 3:0 (kon.) | Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 1:2 (kon.)
Trenčín – Budućnost Podgorica sk 1:1 (kon.) | Dundalk – Levadia Tallinn 2:1 (kon.) | Runavík – Hibernian 4:6 (kon.)
Osijek – CS Petrocub 2:1 (kon.) | Coleraine – Spartak Subotica 0:2 (kon.) | Újpest FC – Neftçi Baku 4:0 (kon.)
Domžale – Široki Brijeg 1:1 (kon.) | Hafnarfjördur – Lahti 0:0 (kon.)
NK Osijek
2:1 (1:1)
CS Petrocub
cz Štvrtok 19.07.2018, 20:45 • Gradski vrt, Osijek • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (23:08:47)

Střely na branku: 10:5. Střely mimo: 9:1. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:24.

Je dobojováno! Osijek to proti moldavskému outsiderovi neměl vůbec jednoduché ani na vlastním hřišti, kde se musel strachovat o postup do druhého předkola až do posledních vteřin. Herně měl chorvatský favorit výrazně navrch a potvrdila to už situace z patnácté minuty, kdy se prosadil Mudražija. O sedm minut později však byla pro hosty nařízená penalta a tu žutkoval Ambros. Remízový stav znamenající prodloužení trval až do 61. minuty, kdy skóroval Barišić. Petrocubu stále stačil k postupu jediný gól, nicméně žádnou vyloženou šanci si v závěru nevytvořil.

90+5

90+5
    Barišić vhodil míč na Mariće, který se snažil šetřit čas u praporku, ale příliš se mu to nepodařilo. Míč pro Petrocub.

90+4
    Jedna z posledních střel tohoto zápasu. Na svědomí ji měl Mioč, ale Celeadnic s sebou stihl švihnout o zem, aby přízemní pokus vyrazil.

90+2
    Šorša ustál souboj s čerstvějším Mateiem a nechal projít míč do zámezí, takže se pokračuje odkopem od branky Malenicy.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu je přidáno hned pět minut.

89
    Snažení hostu definitivně uťal hvizd rozhodčích, po kterém Dejan Milić nikam nespěchá s rozehrávkou.

88
    Nestalo se, protože Malenica letící centr vyboxoval mimo nejvíce nebezpečné prostory v jeho vápně.

87
    Jedna z posledních šancí Petrocubu na zdramatizování dvojzápasu může přijít z rohového kopu.

84
    Tempo hry v posledních minutách trochu opadlo, domácí nikam nespěchají a vystačují si s kombinací u půlící čáry.

83
    Chorvatský Osijek si bezpečně hlídá celkové vedení 3:2 a podle obrazu hry se zatím nedá očekávat, že by se Petrocubu podařilo vstřelit tolik potřebný gól k postupu.

81
    Ještě jednou hostující gólman, který po celou dobu letu míče sledoval centr z pravé strany a lapil jej do náruče.

80
    Marić převzal přihrávku nějaké tři metry od pokutového území a levačkou vyzkoušel pozornost Celeadnice, jenž musel rychle padat směrem ke své levé tyči.

79
    Opět práce pro domácího gólmana Malenicu, který nadvakrát zkrotil Cojocarův přesně mířený pokus.

78
    Střídání v týmu NK Osijek: ze hřiště odchází Bočkaj, přichází Hajradinović.

76
    Menší problémy v domácí obraně vyřešil až zákrok Malenicy, který překazil finální přihrávku v podobě centru na vzdálenější tyč.