Fínsko – Nórsko 2:3 (kon.) | Portugalsko – Taliansko 2:3 (kon.)
Portugalsko
2:3 (0:0)
Taliansko
cz Štvrtok 19.07.2018, 19:30 • Elisa Stadion (Vaasa) • Majstrovstvá Európy U19 • Skupina A

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (21:25:45)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 5:17.

Je dobojováno. Po bezbrankovém poločase jsme se nakonec dočkali pěti branek. Italové se ujali vedení, Portugalci dokázali srovnat a začínalo se znovu od začátku. Ovšem pak hráči Itálie odskočili na dvoubrankový rozdíl. Portugalcům se už pouze podařilo zkorigovat stav na 2:3 a do tabulky tak nezískali ani bod. Naopak Italové si připisují všechny tři.

90+5

90+5
    Nic z toho ale nebylo a vypadá to vypadá, že hlavní sudí se už chystá ukončit tento zápas.

90+4
    Další míč, který se ocitl před italskou brankou, zakopl za zadní čáru jeden z Italů a Portugalci mají šanci srovnat z rohového kopu.

90+3
    Alessandro Plizzari odkopl míč od své branky a poslal své spoluhráče do útoku. Jenomže ti o míč přišli na polovině hřiště a nabídli tak svou chybou další útok pro Portugalce. Ti se ale do zakončení nedostali.

90+2
    Italové nadále brání svůj jednobrankový náskok, ale Portugalci jim na jejich polovině notně zatápějí. Touží po vyrovnání, které ale zatím nepřichází.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě čtyři minuty navíc.
    89. Domingos QUINA - 2:3

89
    Portugalsko právě vstřelilo branku!
    Tak Portugalci ještě vykřesali jiskru naděje a snižují na rozdíl jediné branky. Kousek za velkým vápnem vystřelil DOMINGOS QUINA, který se trefil do levého horního rohu italské branky z pohledu Plizzariho – 2:3.

88
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Miguel Luís, přichází Francisco Moura.

87
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází José Gomes, přichází Mesaque Dju.

86
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Filippo Melegoni, přichází Sandro Tonali.
    84. Davide FRATTESI - 1:3

84
    Itálie právě vstřelila branku!
    Italové jdou do dvoubrankového vedení. DAVIDE FRATTESI se opřel do střely z dálky a míč prosvištěl až za Costova záda, byť se portugalský brankář pokoušel balón zastavit – 1:3.

83
    Následně z další střely Portugalců zablokoval střelu Florentina Plizzari.

83
    Z něho ale Portugalci nezahrozili a míč tak má ve své moci Alessandro Plizzari, jenž ho za malý okamžik odkopne od své branky.