Prešov – Lipany 0:1 (kon.) | Skalica – B. Bystrica 2:1 (kon.) | KFC Komárno – L. Mikuláš 5:1 (kon.)
Šamorín – Trebišov 2:0 (kon.) | Inter Bratislava – Pohronie 1:1 (kon.) | Poprad – Dubnica 2:1 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
2:0 (1:0)
Slavoj Trebišov
Sobota 21.07.2018, 17:30 • FC ŠTK 1914 Šamorín a.s. • MONACObet liga • 1. kolo

Druhý polčas veľa zaujímavých momentov neponúkol, hostia zlepšili hru a hrali oproti prvému polčasu aktívnejšie, ale gól sa im v tomto zápase dať nepodarilo. V 82. minúte tak Roman Sabler rozhodol o víťazstve Šamorína 2:0 a úspešnom štarte pre svoj celok do novej sezóny 2. ligy!

S týmto konštatovaním sa už teda lúčim a prajem pekný zvyšok večera. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (19:21:07)

90

89
    Riadny hrací čas tohto zápasu sa už čoskoro naplní, očakávame údaj o nadstavenom čase. Avšak, o osude stretnutia je rozhodnuté a dážď je už veľmi intenzívny. Zrejme to tak hlavný rozhodca Anton Ihring už naťahovať nebude.

87
    Hostia sa síce ešte dostávajú k lopte, ale nedarí sa im preniknúť na súperovu polovicu. Počasie je čoraz horšie, dážď viacej hustne, už aby bol koniec stretnutia.

85
    Zrejme aj oba celky už budú rady, keď sa toto stretnutie skončí. Dážď stále neprestal a sem tam sa objavia aj blesky.

84
    Stretnutia sa tak už zrejme bude len dohrávať, domáci vyhrávajú o dva góly a nič nasvedčuje tomu, žeby sme mali byť svedkami nejakej drámy.

83
    Striedanie v tíme FC ŠTK Fluminense Šamorín: z ihriska odchádza Hruška, prichádza Jánošík.
    82. SABLER - 2:0

82
    Šamorín dáva gól!
    Domáci zrejme definitívne rozhodujú o svojom úspešnom štarte do novej sezóny! Pri lopte boli hostia, ale prišlo zlyhanie v zadných radoch, keď brankár Giertl zaváhal pri malej domov a rozohrávke lopty, ROMAN SABLER využil toto zaváhanie brankára hostí a pohodlne skóruje do odkrytej brány – 2:0!

80
    Šamorín sa presúva na útočnú polovicu a snaží sa držať súpera pod tlakom. To pre Trebišov nieje dobrá správa, hostia stále prehrávajú o jeden gól a ak chcú v tomto zápase bodovať, musia ho čo najskôr dať.

79
    Striedanie v tíme FC ŠTK Fluminense Šamorín: z ihriska odchádza Šmehyl, prichádza De Morais Mesquita.

79
    Hostia teraz dlhšiu dobu kombinovali na súperovej polovici, ale nepodarilo sa im nič zaujímavého vymyslieť a tak je pri lopte Šamorín. Domáci sa nemajú kam ponáhľať, pohodlne držia loptu na svojich kopačkách.

78
    Žltú kartu dostáva Begala (Slavoj Trebišov).

77
    Ako sa blíži záver zápasu, tak jeho tempo výrazne opadá. Ak by sa domácim podarilo skórovať, bolo by už zrejme definitívne rozhodnuté.

75
    Šamorín je momentálne pri lopte a drží sa v okolí stredového kruhu. Hostia sa pochopiteľne snažia o vysoké napádanie a vybojovať si tak loptu na svoje kopačky.

73
    Od úvodnej šance hostí sme však v druhom polčase stále nič zaujímavého nevideli. Domáci teda pohodlne držia svoje tesné vedenie a nikam sa po zisku lopty neponáhľajú.

71
    Hlavný rozhodca dal pokyn na občerstvenie sa, oba tímy tak nazbierajú potrebné sily do záveru tohto zápasu. Šamorín stále drží tesné vedenie, ale hostia sa snažia tento stav zmeniť.

71
    Žltú kartu dostáva Mezovský (FC ŠTK Fluminense Šamorín).

70
    Medzičasom sa spustil v Šamoríne hustý lejak. Uvidíme, ako tento fakt ovplyvní zvyšok zápasu, zrejme je to také schladenie vo veľmi teplom počasí.