6:4 (4:2)
Partizán Bardejov
Nedeľa 22.07.2018, 17:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 1. kolo

Odo mňa je to pre dnešok všetko, prajem vám príjemný zvyšok nedele. (19:22:45)

Gólové hody alebo prvý set v tenisovom meraní síl. Aj takéto prezývky môže pokojne dostať stretnutie medzi rezervou Žiliny a Partizánom Bardejov. Naháňačka v presných zásahoch neustávala, v priemere sme videli gól každých deväť minút.

Šosoni prehrávali iba raz, a to na začiatku po trefe Katonu, inak boli jasne na koni. Obe mužstvá musia popracovať na defenzíve, ktorá riadne škrípala.

Mužom zápasu bol bez pochyby Filip Balaj, ktorý ešte v prvom polčase zaknihoval hattrick. Okrem neho sa z domácich trafili aj Ďuriš, Klec z penalty a Gerebenits. Za hostí sa mimo spomínaného Katonu tešili z presného zásahu i Milunović, Horodník a Rocheu.

90+1
    Domáci už dohrajú posledné sekundy na polovici súpera.

90
    Nadstavuje sa jedna minúta.
    89. ROCHEU - 6:4
    Zdroj: youtube.com/MSKZilinaTV

89
    Bardejov dal gól! Tak predsa len mierna komplikácia. Desiaty gól v stretnutí zaznamenáva pridáva letná posila Partizána MIKITA ROCHEU.

88
    Zdá sa, že zápas sa už iba dohrá. Šošoni síce vo veľkom pressujú, no nič z toho nie je. Ani viac miesta pre Bardejov, ani vypichnutá rozohrávka.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 227 divákov.

86
    Žilinčania kúskujú malými faulami. Ak by v tomto momente prehajdákali náskok, bola by to malá športová tragédia.

85
    Poltucet v sieti hostí, domáci s tým môžu byť spokojní. Na druhej strane však šošoni inkasovali až tri razy, čo tiež nie je pekná vizitka.
    83. Roland GEREBENITS - 6:3

83
    MŠK Žilina B dáva gól! Dovolím si tvrdiť, že je rozhodnuté. Po prenesení hry na pravú stranu prišiel prízemný center pod hráča. Na loptu si z druhej vlny nabehol ROLAND GEREBENITS a delovkou do šibenice brány upravuje stav merania síl na 6:3.

82
    Pred malou chvíľou sa nám uskutočnilo posledné striedanie v zápase, začala sa aj záverečná desaťminútovka.

81
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Gamboš, prichádza Chríbik.

80
    Ján Čikoš-Pavličko zlikvidoval nádejnú akciu súpera, ktorý sa už dostával do zakončenia. Hlavný arbiter napokon píska faul útočníka MŠK.

79
    Taktický faul Moška na útočnej polovici, stále čakáme na prvú žltú kartu duelu.

78
    Ladislav Prešinský však šošonov upozorňuje, aby zbytočne nezdržiavali čas. Štandardka spoza rohovej zástavky sa domácim vôbec nepodarila.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím Partizán Bardejov. Viac informácií tu.

Góly: 20. Balaj, 24. Balaj, 34. Ďuriš, 38. Balaj, 53. Klec (pen.), 83. Gerebenits – 16. Katona, 42. Milunović, 59. Horodník, 89. Rocheu

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 5:9. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 16:11.
    MŠK Žilina B: Petráš – Vallo, Moško, Minárik (C), Sluka – Klec (61. Krela), Kopas, Gamboš (81. Chríbik) – Gerebenits, Balaj, Ďuriš (75. Michlík)
    Náhradníci: Leško – Suľa, Lacko, Chríbik, Michlík, Krela, Kovaľ

Partizán Bardejov: Čikoš-Pavličko – Šuľa, Rocheu, Lukáč (46. Berežný), Glebko (46. Haladej), Staško, Sarki, Lipták, Milunović (C), Katona, Horodník (71. Siwahla)
    Náhradníci: Gmitter – Berežný, Góra, Siwahla, Haladej

Rozhodca: Ladislav Prešinský – Matej Barenčík, Martin Vician