Anglicko – Francúzsko 0:5 (kon.) | Ukrajina – Turecko 1:0 (kon.)
Anglicko
0:5 (0:2)
Francúzsko
cz Pondelok 23.07.2018, 17:30 • Hietalahti stadion, Vaasa • Majstrovstvá Európy U19 • Skupina B

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:26:06)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 1:14. Střely mimo: 3:3. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 4:9.

Francie tak skončila na druhém místě a postoupila do semifinále, kde se utká s Itálii. Na Ukrajinu čeká Portugalsko.

Je konec. Francie rozcupala Anglie, když jí nadělala bůra. Tlak hostů se od začátku utkání stále stupňoval a nakonec přišla odměna ve 28. minutě, když Diaby posla přihrávku před bránu, kde zakončil do poloprázdné svatyně Alioui. Ve 41. minutě to byl opět Diaby, který si naběhl za obranu, zpracoval si míč a v pravý moment přihrál míč Maolidovi, který zakončil do prázdné klece. V 56. minutě provedl Sterling katastrofální, čehož využil Alioui, který zakončil z úhlu a otočky do brány. V 63. minutě Gouiri nejprve neproměnil velkou šanci, ale následně si poradila a zakončil k pravé tyči. O šest minut později brankář Balcombe vyrazil ne moc těžkou ránu přímo k nohám Gouiriho, který přidal druhou branku. Poté už se zápas víceméně dohrával.

Je konec.

90+3

90+2
    Nakonec ovšem vypálil Embleton, ale Diouf byl připraven a stále drží čisté konto.

90+1
    Angličané sice drží míč ve své moci, ale nemohou se dostat do vápna.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Embleton se dostal do vápna po levé straně a následně přihrával míč před bránu, ovšem tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

88
    Francouzi se snažili dostat do vápna, ale obránce Anglie tuto přihrávku zblokoval.

87
    Gouiri si chtěl vymodlit faul ve středu hrací plochy, ovšem rozhodčí nechal hru pokračovat.

86
    Stejně jako při páté brance vypálil Cuisance, ale tentokrát Balcombe míč chytil do koše a nepustil.

85
    Francie získala míč na své polovině a opět jde dopředu.

84
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Gallagher, přichází Bayliss.

83
    Sterling se nyní provinil faulem, když si v souboji s Cozzou pomohl rukama.

82
    Nákop na který si nabíhal Gouiri byl příliš dlouhý a skončil v moci brankáře Balcombého.