Anglicko – Francúzsko 0:5 (kon.) | Ukrajina – Turecko 1:0 (kon.)
Ukrajina
1:0 (1:0)
Turecko
cz Pondelok 23.07.2018, 17:30Majstrovstvá Európy U19 • Skupina B

Tento zápas, který nabídl jen pět střel na branku vyhrává o jeden gól Ukrajina. Hned v osmé minutě se prosadil Buletsa. Jeho branka se později ukázala jako jediná a logicky vítězná. Turecko neproměnilo své dvě šance. (19:26:19)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:2. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 20:6.

90+5

90+5
    Jeden z ukrajinských hráčů nachytaný v postavení mimo hru.

90+4
    Remeniuk vypálil, jeho rána však končí mimo branku.

90+3
    V poklidném tempu se zápas dohrává.

90+1
    Metehan Güçlü se propracoval do střelecké pozice, ale jeho projektil kryje brankář Ukrajiny. Její vedení stále platí.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Supriaha, přichází Kulakov.

88
    Umut Güneş centroval před branku, jeho pokus nebyl vůbec špatný. Míč však dostala obrana do bezpečí.

88
    Turecký Kutucu se propracoval do střelecké pozice, jeho rána byla zblokovaná na rohový kop.

86
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Oğuz Güçtekin, přichází Aktaş.

85
    Remeniuk rozehrává rohový kop. Jeho centr se snesl před branku, ale nikdo ze spoluhráčů nedokázal hlavičkovat.

84
    Ukrajina má momentálně převahu, ale nemůže si vypracovat výraznější střeleckou pozici.

83
    Ukrajina měla nyní velkou šanci, ale Korniienko minul branku v dobré střelecké pozici.

81
    Günej fauloval soupeře, volný kop pro Ukrajinu. Ani ta se do střeleckých příležitostí nedostává.

80
    Dostáváme se do finální fáze poločasu, deset minut hry zbývá. Ukrajina stále vede o jednu branku.

79
    Safronov se propracoval do střelecké pozice, jenže jeho akci zastavuje postavení mimo hru.