Eupen – Charleroi 1:4 (kon.) | Antverpy – Kortrijk 0:0 (kon.) | Cercle Brugge – Lokeren 3:2 (kon.)
Gent – Waregem 1:1 (kon.)
KAA Gent
1:1 (0:0)
SV Zulte Waregem
cz Sobota 04.08.2018, 20:30 • Ghelamco Arena, Gent • Belgická Jupiler Pro League • 2. kolo

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 9:4. (22:26:38)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí remízovým výsledkem 1-1, přičemž vyrovnání přišlo v poslední minutě nastaveného času. Nutno podotknou, že Gent měl celý zápas výraznou územní převahu, naopak soupeř hrozil ze standardních situací. Gent mohl jít krátce po startu druhého poločasu do vedení, avšak pokutový kop neproměnil Kubo. Následně přišel trest v podobě inkasované branky, kterou obstaral Derijck. Už se zdálo, že tři body poputují k hostům, avšak z poslední akce zápasu srovnal krok David.

90+5
    90+5. Jonathan DAVID - 1:1

90+5
    Gent právě vstřelil branku!
    Domácí to přeci jenom dokázali! Jedna z posledních akcí byla vedena středem hrací plochy, načež se míč dostal proti kopačce JONATHANA DAVIDA, který bezpečně zamířil mimo dosah brankáře.

90+4
    Mohlo být hotovo! Jeden z hostujících hráčů se dostal až před brankáře, kterého ale nedokázal přehodit.

90+3
    Asare si s kulatým nesmyslem vůbec neporozuměl, neboť mu uskočil daleko od kopačky. Zbytečná ztráta hracího předmětu.

90+2
    Nyní zůstal na zemi ležet domácí zadák Rosted, který rozhodně netahá čas. Tento fakt naopak hraje do karet Waregemu, který nemá kam spěchat.

90
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

89
    Žlutou kartu dostává Sigurd Rosted (KAA Gent).

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Určitě můžeme očekávat nastavený čas...

87
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Erdin Demir, přichází Marco Bürki.

86
    K míči se postavil křídelník Dompe, který to pochopitelně zkusil přímo na bránu. Jeho pokus ale skončil těsně nad břevnem.

85
    Nyní budou mít domácí hráči velkou šanci na srovnání kroku. Limbombe si skvělým pohybem řekl o faul, následovat bude standardka.

84
    Další rohový kop tentokráte obstaral Limbombe. Tento střídající hráč se pokoušel nalézt Rosteda, kterého ale ubránil Derijck.

83
    K rozehrávce se dostal domácí brankář, který raději rozehrál na jistotu do strany. Jeho kolegové nyní kombinují u středového kruhu.

82
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut. Gent se stále nemůže dostat k tlaku, naopak Waregem skvěle brání svojí šestnáctku.