Skalica – Lipany 3:0 (kon.) | KFC Komárno – Petržalka 2:0 (kon.) | Šamorín – Bardejov 2:2 (kon.)
Inter Bratislava – L. Mikuláš 1:3 (kon.) | Poprad – Prešov 1:3 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
2:2 (2:1)
Partizán Bardejov
Sobota 04.08.2018, 17:00 • FC ŠTK 1914 Šamorín a.s. • MONACObet liga • 3. kolo

V druhom polčase už padol len jeden gól, lepší úvod zúžitkovali úspešne hostia a Rocheu krásnym gólom vyrovnal na konečných 2:2! Oba tímy sa ešte snažili o strhnutie vedenia na svoju stranu, ale napokon došlo zrejme k spravodlivej deľbe bodov.

S týmto konštatovaním sa teda lúčim a prajem ešte pekný zvyšok dňa. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (18:54:41)

90+3

90+2
    Oba celky to ešte skúšajú smerom dopredu, ale defenzívy pracujú úspešne. Zrejme sa tak dnes v Šamoríne budú body deliť.

90+1
    Nadstavujú sa ešte tri minúty!

90
    Riadny hrací čas tohto zápasu sa už naplnil a tak čakáme, koľko ešte Kamil Horváth nadstaví.

89
    Ešte sa však striedajú rýchle útoky na oboch stranách, diváci na štadióne tak ešte majú o zábavu postarané. Teraz sú tie momenty, kedy sa láme chlieb.

88
    Bardejov sa opäť usadil na útočnej polovici a snaží sa krátko pred koncom zápasu ešte niečo vymyslieť. Obrana domácich je však pozorná a vysoko dostupuje.

87
    Sledovali sme rýchly prechod hostí na útočnú polovicu, po úspešnej prihrávke prišlo zakončenie na bránu domácich, ale táto strela ide tesne nad Hajdúchovu bránu, domáci si mohli vydýchnuť!

86
    Do pokutového územia domácich smerovala dlhá prihrávka, ale tá končí len pri brankárovi Hajdúchovi. Ten loptu rýchlo rozohráva na svojich spoluhráčov.

84
    V týchto minútach hrali aktívnejšie hostia, ale nepodarilo sa im strhnúť vedenie na ich stranu. Čas sa už rýchlo kráti, ostávajú posledné minúty na oboch stranách niečo vymyslieť.

82
    Hostia zahrávali po rýchlom brejku rohový kop, ale ten nič zaujímavého neponúkol. Už to teda vyzerá, že oba tímy si pripíšu do tabuľky po jednom bode.

81
    Striedanie v tíme FC ŠTK Fluminense Šamorín: z ihriska odchádza Pittner, prichádza Marič-Bjekič.

80
    Po krátkom ošetrení však už je v poriadku a môžme tak pokračovať v zápase. Do konca druhého polčasu ostáva posledných 10 minút, ale zrejme sa ešte niečo nadstaví.

79
    No a na pozore sa teraz musel mať brankár Čikoš-Pavličko, ale dobre čítal hru a včas preberá loptu do svojich rukavíc. Navyše bol faulovaný a ostáva otrasený ležať na trávniku.

78
    Postupne sa domáci futbalisti usadili na útočnej polovici a snažia sa niečo zaujímavé vymyslieť. Čas sa už začína krátiť, smeruje to k deľbe bodov.

77
    Striedanie v tíme FC ŠTK Fluminense Šamorín: z ihriska odchádza Hruška, prichádza Almaský.

76
    Ďalšia útočná akcia končí ofsajdom, takže sa k lopte dostáva brankár Hajdúch.

74
    Navyše prichádza pokyn od hlavného rozhodcu Kamila Horvátha, aby sa oba tímy išli občerstviť. Stále platí vyrovnaný stav 2:2, vzhľadom na priebeh druhého dejstva je to spravodlivé.