Vítkovice – HC Slovan sk 3:1 (kon.) | Martin – Žilina 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:0 (kon.)
Chomutov – Novokuzneck 4:1 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 2:3 (kon.) | Kladno – Litvínov 1:3 (kon.)
Opava – Nový Jičín 6:4 (kon.) | Košice – Miškovec sk 7:1 (kon.) | K. Vary – Sparta Praha 4:5 (kon.)
Přerov – Třebíč 3:2 (2:1 po s.n.) | Havířov – Nové Zámky sk 5:1 (kon.) | Jihlava – Olomouc 2:1 (kon.)
Šumperk – Poruba 2011 3:4 (2:3 po s.n.)
BK Mladá Boleslav
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
cz Utorok 07.08.2018, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Prípravný zápas

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek úterního večera. (19:37:40)

Je dobojováno, derby mezi Mladou Boleslaví a Libercem nakonec končí nejtěsnější možnou výhrou Bruslařů, kterou už v osmé minutě vystřelil Martin Látal. Domácí byli po většinu času aktivnějším týmem a vypracovali si spoustu šancí, mnohokrát ale ztroskotali na skvělém Marku Schwarzovi, případně brankové konstrukci. Skvělý výkon ale podal i Gašper Krošelj, brankářská posila Bruslařů zatím v přípravě za 90 minut ani jednou neinkasovala.

59:48
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Vondrka – 2 min., podražení).

59:31
    Michal Vondrka na Schwarze sice vyzrál, jeho jemná střela zápěstím ale nakonec orazítkovala břevno!

59:31
    Lakatoš zahákoval unikajícího Vondrku, ten tak pojede trestné střílení!

59:16
    Ve ŠKOENERGO Aréně už probíhá poslední minuta třetí třetiny a Filip Pešán si vybral oddechový čas.

58:29
    Flynn znovu nebezpečně pálil, tentokrát jeho ránu zastavila tyč!

57:35
    V obrovské šanci se teď ocitl domácí mladík Oscar Flynn, jenž ale tváří v tvář Schwarzovi na libereckého gólmana nevyzrál!

56:22
    Zatímco minule proti Pardubicím se Mladoboleslavští domluvili na prodloužení a samostatných nájezdech, námi sledované utkání by mělo skončit již po šedesáti minutách – pokud se Liberci nepodaří vyrovnat.

55:14
    Necelých pět minut před třetí sirénou domácí stále drží fotbalový náskok 1:0, v posledních minutách jsou navíc Bruslaři o fous aktivnějším týmem.

54:20
    Domácí se navíc vydali do protiútoku, na jehož konci stál Skalický, ten ovšem z pravého kruhu poslal kotouč přesně do nastavené náruče Marka Schwarze.

54:06
    Pavel Kousal už je zpět na ledové ploše, uplynulá přesilovka svěřencům Filipa Pešána ani trochu nevyšla.

53:47
    Gašper Krošelj pro jistotu přerušil hru před dotírajícími hráči Tygrů, vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

52:00
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Krošelj – 2 min., podražení). Trest odpyká Kousal.

51:17
    Právě Pavol Skalický se o chviku později dostal ke střele, rána slovenského reprezentanta od modré ale trefila Schwarze do ramene.

50:49
    Skalický ujel po pravém křídle a poté přenechal kotouč Davidu Bernadovi, ten o něj ale zase rychle přišel.

48:43
    Bruslaři se až nyní usadili v útočném pásmu a hned z toho pramenila nebezpečná střela Jakuba Klepiše, jehož ránu z levého kruhu ale Schwarz tygřím skokem zastavil!