Atlético Madrid – Inter 0:1 (kon.)
Atlético Madrid
0:1 (0:1)
Inter Miláno
cz Sobota 11.08.2018, 21:05 • Estadio Wanda Metropolitano • International Champions Cup • 1. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 11:12. (23:02:29)

Ačkoli téměř celý druhý poločas byl lepší celek z Madridu a Inter se jen víceméně bránil. Připisuje si cenný skalp díky své velmi dobré obranné hře a trefě Martinéze z 31. minutě. Vyrovnávací branka Correy ve 43. minutě neplatila pro ofsajd. čtenářům onlajnů přeji poklidnou dobrou noc.

90+5

90+4
    Icardi fauluje, poslední slušná příležitost pro vyrovnání Atlética!

90+3
    Přímý kop z dobré vzdálenosti poblíž pokutového území a následný centr končí u Handanoviče.

90+2
    Handanovič divoce vletěl do Vitola v pokutovém území, ale penalta se nepíská, hraje se dál.

90+1
    Obrana Interu hraje až na určitá pochybení výborně.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty!

89
    Hráč Interu byl faulován na polovině hřiště.

88
    Handanovič chytl jasný vyrovnávací gól po hlavičce Vitola a s vyraženým míčem mu na brankové čáře pomohl i jeho obránce!