Almaty – Sigma Olomouc 1:2 (kon.) | Niederkorn – Ufa 2:2 (kon.) | Larnaca – Sturm Graz 5:0 (kon.)
Helsinki – Ljubljana 1:4 (kon.) | Universitatea Craiova – Lipsko 1:1 (kon.) | Kodaň – CSKA Sofia 2:1 (kon.)
Kukësi – Kutaisi 2:0 (kon.) | APOEL – Be'er Sheva 3:1 (kon.) | Midtjylland – New Saints 3:1 (kon.)
FK Sūduva – Jūrmala 0:0 (kon.) | Kluž – Alaškert 5:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Sevilla 0:5 (kon.)
Molde – Hibernian 3:0 (kon.) | Zenit – Minsk 8:1 (po pr.) | Luzern – Olympiakos 1:3 (kon.)
Tel Aviv – Pjunik 2:1 (kon.) | Dinamo Brest – Limassol 1:0 (kon.) | Linz – Besiktas 2:1 (kon.)
Dudelange – Légia Varšava 2:2 (kon.) | Zrinjski Mostar – Razgrad 1:1 (kon.) | Brøndby – Spartak Subotica 2:1 (kon.)
Bazilej – Arnhem 1:0 (kon.) | Bergamo – H. Haifa 2:0 (kon.) | Maribor – Rangers 0:0 (kon.)
Lech Poznań – Genk 1:2 (kon.) | Gent – Jagiellonia 3:1 (kon.) | Feyenoord – Trenčín sk 1:1 (kon.)
Rapid Viedeň – Slovan Bratislava sk 4:0 (kon.) | FCSB – Hajduk Split 2:1 (kon.) | Partizan – Nordsjælland 3:2 (kon.)
Rosenborg – Cork City 3:0 (kon.) | Bordeaux – Mariupol 2:1 (kon.) | Burnley – Başakşehir 1:0 (po pr.)
Rijeka – Sarpsborg 0:1 (kon.) | Valur – Tiraspol 2:1 (kon.) | Braga – Zorja Luhansk 2:2 (kon.)
KKS Lech Poznań
1:2 (0:2)
KRC Genk
cz Štvrtok 16.08.2018, 20:15 • INEA Stadion, Poznań • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

Genk vyhrál úvodní zápas na své půdě 2:0, nyní zvládl díky brankám Samatty a Trossarda i druhý zápas 2:1. V celkovém součtu vyhrál 4:1 a postupuje do finální fáze, ve které se ve dvojzápase utká s Brondby o jedno místo v Evropské lize. (22:10:09)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 4:7. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:8. Fauly: 15:5.

90+3

90+3
    V poklidném tempu se zápas dohrává.

90+2
    Lech se nastěhoval na útočnou polovinu, ale do výraznější šance se propracovat nemůže.

90+1
    Domácí Pedro Tiba si na útočné polovině poradil nedovoleně, míč pro Genk. Ten s rozehrávkou vážně nespěchá.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Seck se propracoval k hlavičce, ta končí mimo branku. Gólman bude vykopávat.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    KRC Genk míří do dalšího kola předkola, vede v součtu 4:1 a i domácí hráči ví, že cesta do Evropské ligy je pro ně zavřená.

86
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se zápas dohrává. Ani jeden celek se nikam nežene.

84
    Nyní to už vyšlo, Žegrova vypálil bez výraznější přípravy, a i tak musel zasahovat gólman Burić.

82
    Hosté se pokoušeli dostat do šance dlouhou přihrávkou, ale Ndongala byl ve špatném postavení. Ofsajd.

80
    Žegrova rozehrával rohový kop, jeho pokus však postrádal přesnost.

80
    Deset minut hry zbývá do konce druhého poločasu, hostující celek bude s největší pravděpodobností po zápase slavit postup.

77
    Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Gajos, přichází Jevtic.

77
    Piotrowski byl nachytaný v postavení mimo hru, akce tak končí.

76
    Domácí Janicki si pomohl před brankou soupeře nedovoleně, pískán je útočný faul. Rozehrávat bude Vukuvic.

Jan Prošek

Góly: 50. Cywka – 19. Samatta, 45+1. Trossard (pen.)

Karty:   38. Jóźwiak (LPO) – 67. Malinovskij (GNK)

KKS Lech Poznań: Burić – Janicki, Rogne (29. Orłowski), De Marco – Pedro Tiba, Cywka – Jóźwiak, Gajos (77. Jevtic), Amaral, Kostevych – Gytkjaer (73. Tomczyk)
    Náhradníci: Putnocký – Tralka, Tomczyk, Jevtic, Vujadinovič, Radut, Orlowski

KRC Genk: Vukovic – Mæhle, Dewaest, Aidoo, Uronen – Malinovskij (74. Seck), Pozuelo (60. Piotrowski), Berge – Trossard (60. Žegrova), Samatta, Ndongala
    Náhradníci: Jackers – Nastič, Žegrova, Seck, Piotrowski, Lucumi, Gano

Rozhodca: Guida – Tonolini, Vivenzi
    09.08.2018
    Genk - Lech Poznań 2:0

Góly: 44. Malinovskij, 56. Samatta

Karty:   25. Makuszewski (LPO), 49. Rogne (LPO), 74. Kostevyč (LPO), 90+2. Tralka (LPO)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 10:4. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 11:16.