Almaty – Sigma Olomouc 1:2 (kon.) | Niederkorn – Ufa 2:2 (kon.) | Larnaca – Sturm Graz 5:0 (kon.)
Helsinki – Ljubljana 1:4 (kon.) | Universitatea Craiova – Lipsko 1:1 (kon.) | Kodaň – CSKA Sofia 2:1 (kon.)
Kukësi – Kutaisi 2:0 (kon.) | APOEL – Be'er Sheva 3:1 (kon.) | Midtjylland – New Saints 3:1 (kon.)
FK Sūduva – Jūrmala 0:0 (kon.) | Kluž – Alaškert 5:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Sevilla 0:5 (kon.)
Molde – Hibernian 3:0 (kon.) | Zenit – Minsk 8:1 (po pr.) | Luzern – Olympiakos 1:3 (kon.)
Tel Aviv – Pjunik 2:1 (kon.) | Dinamo Brest – Limassol 1:0 (kon.) | Linz – Besiktas 2:1 (kon.)
Dudelange – Légia Varšava 2:2 (kon.) | Zrinjski Mostar – Razgrad 1:1 (kon.) | Brøndby – Spartak Subotica 2:1 (kon.)
Bazilej – Arnhem 1:0 (kon.) | Bergamo – H. Haifa 2:0 (kon.) | Maribor – Rangers 0:0 (kon.)
Lech Poznań – Genk 1:2 (kon.) | Gent – Jagiellonia 3:1 (kon.) | Feyenoord – Trenčín sk 1:1 (kon.)
Rapid Viedeň – Slovan Bratislava sk 4:0 (kon.) | FCSB – Hajduk Split 2:1 (kon.) | Partizan – Nordsjælland 3:2 (kon.)
Rosenborg – Cork City 3:0 (kon.) | Bordeaux – Mariupol 2:1 (kon.) | Burnley – Başakşehir 1:0 (po pr.)
Rijeka – Sarpsborg 0:1 (kon.) | Valur – Tiraspol 2:1 (kon.) | Braga – Zorja Luhansk 2:2 (kon.)
Rapid Viedeň
4:0 (1:0)
ŠK Slovan Bratislava
Štvrtok 16.08.2018, 20:30 • Ernst-Happel-Stadion, Viedeň • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

Veľmi trpký druhý polčas pre Slovan, ktorý ako druhý slovenský zástupca vypadáva z pohárovej Európy! Výsledok 4:0 síce hovorí jasnou rečou, ale do 80. minúty to ešte bolo len 1:0 a Slovan mal šance na vyrovnanie, ale Moha nedokázal v mega šanci vyrovnať a Knasmüllner hattrickom zostrelil slovenský celok. Treba však aj dodať, že tri famózne zákroky predviedol brankár Greif a postup Rapidu je tak zaslúžený, predsa len zvládol lepšie odvetu, aj keď tri góly prišli až v závere zápasu.

Slovensko však bude mať v baráži o Európsku ligu dva celky! Trnava sa stretne s Ľubľanou a Trenčín čaká stretnutie s Larnakou. Držme teda palce, aby sa aspoň jeden náš zástupca dostal do skupinovej fázy, ale prečo by to nemohli byť obaja.

To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok neskorého večera, ďakujem za pozornosť! (22:34:20)

90+5
    90+4. Knasmüllner (RVI) - 4:0

90+4
    Rapid Viedeň dala gól!
    V nadstavenom čase je tu štvrtý gól domáceho tímu a toto už pokojne môžme označiť ako debakel! Za obranu hosťujúceho celku dostal skvelú prihrávku CHRISTOPH KNASMÜLLNER, ktorý si ešte krásne vylepšil streleckú pozíciu a dáva HATTRCIK, takže sa výraznou mierou podpísal k postupu Rapidu Viedeň do baráže o EL – 4:0!

90+3
    Zápas v Holandsku sa už skončil, Trenčín udržal remízu 1:1 s Feyenoordom a tak máme dva celky v baráži o Európsku ligu. Slovan si už môže užiť len posledné minútky v tohtoročnej pohárovej Európe, jeho púť sa končí.

90+2
    Belasí to ešte skúšajú smerom dopredu, ale útočné výpady nášho celku už nič zaujímavého neponúkajú.

90+1
    Ešte päť minút sa nadstavuje v druhom polčase! Šance slovenského celku sú však už takmer definitívne pochované.

90
    Striedanie v tíme Rapid Viedeň: z ihriska odchádza Murg, prichádza Kostić.

89
    Domáci už naťahujú čas ako sa len dá. Zrejme už aj hostia vedia, že to je stratené a nijak výrazne neprotestujú. Škoda zahodených šancí od Mohu, ale veľa toho chytil aj brankár Greif.

88
    Žltú kartu dostáva Nono (ŠK Slovan Bratislava).

87
    Striedanie v tíme Rapid Viedeň: z ihriska odchádza Schwab, prichádza Müldür.

86
    Navyše sú pri lopte domáci futbalisti, ktorí sa nikam neponáhľajú a pohodlne kontrolujú záver zápasu. Po Dunajskej Strede tak zrejme opustí pohárovú Európu aj Slovan Bratislava.

85
    Slovan by teraz potreboval dať dva góly, aby postúpil ďalej. Isté je, že predlžovať sa určite nebude, ale to by sa musel stať veľký zázrak, aby to ešte belasí nejako uhrali a išli ďalej.
    84. Murg (RVI) - 3:0

84
    Je zrejme definitívne rozhodnuté, baráž o Európsku ligu si zahrá Rapid Viedeň. Slovan už musel začať riskovať a útočiť vo väčšom počte, čím sa otvorili zadné okienka pre domáci celok. Knasmüllner potiahol loptu pred pokutové územie, presnou prihrávkou našiel THOMASA MURGU a ten zvyšuje na 3:0!

83
    Spomínaný Moha centroval do pokutového územia, ale táto lopta nebola presná. Belasí ešte ostávajú na útočnej polovici, ale ťažko sa presádazjú cez obranu súpera.

82
    Belasí zahrávali priamy kop, ale centrovaná lopta do pokutového územia nič zaujímavého neponúkla. Čas sa začína rýchlo krátiť, tie premrhané šance Mohu môžu začať mrzieť.

81
    Pre Slovan sa stále nič nemení, potrebuje streliť gól a to čo najskôr. Keby sa to hosťom podarilo, zápas by sa presunul do predĺženia. Momentálne to však vyzerá na postup Rapidu Viedeň.

80
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Apau, prichádza Cmiljanić.
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Dražić, prichádza Hološko.