Španielsko – Nigéria 2:1 (kon.) | Francúzsko – Severná Kórea 1:0 (kon.)
Francúzsko
1:0 (1:0)
Severná Kórea
cz Štvrtok 16.08.2018, 19:30 • Stade Guy-Piriou, Concarneau • MS U20 ženy • Štvrťfinále

Francouzky čekají v boji o finále Španělky a s tímto konstatování se s Vámi pro dnešek loučím. (21:25:24)

Statistiky zápasu:
    Střely 9 – 10.
    Střely na branku 2 – 3.
    Rohy 2 – 4.
    Držení míče 55 – 45.
    Ofsajdy 1 – 2.

Francouzky postupují do semifinále MS U20 žen! Ve čtvrtfinále dnes poráží KLDR 1:0 brankou z 28. minuty, kdy se ze značky pokutového kopu prosadila Amelie Delabreová a byla to nakonec pouze ona, která se zapsala mezi střelce dnešního utkání. Korejky byly ve druhé poločase překvapivě lepším týmem, ale žádnou vyloženou šanci si nevytvořily a tak na turnaji končí.

90+3

90+2
    Baltimoreové vyvezla míč na útočnou polovinu a tam jej teď v klidu domácí hráčky drží u levé postranní čáry.

90
    Ve druhém poločase se budou nastavovat 3 minuty!

90
    Ten přinesl hlavičku Ri Kum-Hyangové, ale na čáře zasáhla pozorně Chavasová a drží postup na straně Francouzek!

90
    A další rohový kop pro Korejky.

89
    Rohový kop přinesl velký vzruch! Centr spadl na ruku Lakrarové a Korejky chtěly penaltu, nicméně hlavní sudí Chenardová mlčí.

89
    Kim Kyong-Yongová si zpracovávala míč ve vápně, ale na poslední chvíli poslala míč na roh Bachaová.

88
    Korejky bojují ze všech sil, ale chybí tomu kvalita.

87
    Ten sebrala ze vzduchu strážkyně branky Chavasová a uklidňuje Francouzky, které dělí od postupu mezi nejlepší čtyři týmy pár minut.

85
    Korejky budou zahrávat rohový kop po zásahu Bachaové.

85
    Francouzky měly nadějný brejk, ale řešení výrazně pokulhávalo a nahrávka Zamaniové skončila v rukavicích Kim Yong-Sunové.

83
    Po závaru ve vápně se k míči dostala Choe Kum-Oková, ale její zbrklá rána zamířila daleko od branky Chavasové, žádné nebezpečí pro domácí hráčky.