Mattersburg – Wolfsberger 0:6 (kon.) | Salzburg – Hartberg 2:0 (kon.) | Wacker – St. Pölten 0:2 (kon.)
SV BauWelt Koch Mattersburg
0:6 (0:3)
RZ Pellets Wolfsberger AC
cz Sobota 18.08.2018, 17:00 • Pappelstadion, Mattersburg • Rakúska Bundesliga • 4. kolo

To je ode nás pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (19:06:31)

Naprosté potupě musí čelit domácí Mattersburg, který v rámci 4. kola podlehl Wolfsbergeru vysoko 0:6, navíc velmi nečekaně. Skórovat hosté začali v závěru první půle, kdy se rychle za sebou trefili Liendl a Schmerböck, ten dokonce dvakrát. Ti samí hráči pokračovali v demolici domácích ve druhém poločase. Naprosto rozložená defenziva Mattersburgu inkasovala ještě třikrát. Michael Liendl se nejprve trefil krásnou ranou z půlky, překvapil Kustera, poté se parádní pumelicí prezentoval Schmerböck a následně udeřil znovu Liendl, tentokrát hlavou. Oba hráči tak završili za 90 minut hattrick a nejvíce se podíleli na demolici Mattersburgu.

90

86
    Po rohovém kopu balón nebezpečně proletěl pokutovým územím domácích. Ti už ale jsou evidentně zralí na ručník.
    83. Michael LIENDL - 0:6

83
    Wolfsberger právě vstřelili branku!
    Krásná akce na jejímž konci byl MICHAEL LIENDL jenž hlavou nekompromisně poslal balón do sítě. Jsou z toho dokonce dva hattricky za jeden zápas, rovněž pro Liendla je to třetí branka v utkání!

80
    Na stadiónu zůstává už jen hrstka nejvěrnějších fanoušků, protože tohle je pro domácí opravdu drtivý debakl.
    76. Marc Andre Schmerböck - 0:5

76
    Hřebíček do rakve přidává MARC ANDRE SCHMERBÓCK, který pumelicí usměrnil balón ke vzdálenější tyči. Schmerböck je dnes opravdu ve střelecké formě, touto ranou dokonává hattrick!

75
    Žlutou kartu dostává Philipp Erhardt (SV BauWelt Koch Mattersburg).

73
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Florian Hart, přichází Philipp Erhardt.

72
    Hra je přerušena. Oba celky dostávají příležitost k menší přestávce a jdou se napít.

70
    V nepřehledné situaci se Hart dostal k balónu a vypálil po zemi. Bránu ale netrefil.

67
    Dlouhý nákop na rozběhnutého Grübera zneškodnil Kofler, který vyběhl daleko ze své brány.

65
    Mattersburg se snaží se zápasem ještě něco udělat, jenže domácím to v útoku neklape. Soupeř se výborně brání.

63
    Nakonec se ale Salomon dostal do pokutového území, kde ranou po zemi prověřil pozornost gólmana.

62
    Momentálně se hraje ve středu hřiště bez náznaků větších šancí.

59
    Rohový kop domácích byl zastaven u blížší tyče. Wolfsberger může jít do útoku.

Martin Doležal

Matěj Vybíral

Góly: 33. Liendl, 38. Schmerböck, 45+3. Schmerböck, 52. Liendl, 76. Schmerböck, 83. Liendl

Karty:   75. Erhardt (MTT) – 20. Sprangler (WAC)

SV BauWelt Koch Mattersburg: Kuster – Höller, Mahrer, Malic, Kerschbaumer – Jano, Hart (73. Erhardt), Salomon – Kvasina, Renner, Gruber.
    Náhradníci: Bürger, Erhardt, Ertlthaler, Perlak, Rath, Jefté.

RZ Pellets Wolfsberger AC: Kofler – Novak, Sollbauer, Schmitz, Gollner – Leitgeb, Liendl – Schmerböck, Sprangler, Ritzmaier – Orgill.
    Náhradníci: Dobnik – Gschweidl, Jovanović, Rnić.