Cardiff – Newcastle 0:0 (kon.) | Everton – Southampton 2:1 (kon.) | Leicester – Wolverhampton 2:0 (kon.)
Tottenham – Fulham 3:1 (kon.) | West Ham – Bournemouth 1:2 (kon.) | Chelsea – Arsenal 3:2 (kon.)
Cardiff City FC
0:0 (0:0)
Newcastle United
Sobota 18.08.2018, 13:30 • Millennium Stadium, Cardiff • Anglická Premier League • 2. kolo

Sledovali sme zaujímavý druhý polčas tohto zápasu. V úvode sa zdalo, že sa bude hrať opäť vyrovnaná partia. V 66.minúte však predčasne do kabíny putoval hosťujúci Hayden a domáci tak mali dlhú presilovku. Tú však zahrali katastrofálne, keď v nej boli horším mužstvom a navyše v poslednej minúte prišlo k penalte pre hostí. Loptu si postavil Kenedy, no nedokázal prekonať Etheridga, ktorému tak domáci môžu ďakovať aspoň za bod. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (15:32:14)

90+7
    90+6. Kenedy (NEW)

90+6
    Tak to je neuveriteľný záver tohto zápasu. V poslednej minúte si po ruke Morrisona penaltu vybojovali hostia. K jej realizácii sa postavil Kenedy, ktorý však nechal iba vyniknúť brankára domácich Etheridga.

90+6
    Žltú kartu dostáva Sean Morrison (Cardiff City FC).

90+6
    Bola nariadená penalta v prospech Newcastlu.
    90+5.

90+5
    A ďalší z mnohých útočných faulov domáceho celku na Clarka a hostia tak smerujú za jedným bodom.

90+4
    Zohora má toho už v tomto zápase zdá sa, že dosť a opäť stráca jednoduchú loptu na polovici súpera.

90+3
    Mendez-Liang potiahol útok až do malého vápna, kde však zakončuje veľmi nepresne a Dúbravka si tak môže vydýchnuť.

90+2
    V nadstavenom čase však prichádza iba útočný faul domácich a hostia tak získavajú cenné sekundy.

90+1
    Nadstavovať sa bude ešte dlhých 6 minút. To je dostatok času pre domáci celok na skórovanie.

90
    K lopte sa postavil Kenedy, ktorý nedokázal prestreliť múr domáceho celku. Je tu aut pre Cardiff.

89
    Opäť v akcií hostia konkrétne Diame, ktorý vybojoval priamy kop z veľmi dobrej pozície. Toto je dobrá šanca na otvorenie skóre tohto duelu.

88
    Zohore sa teraz nedokázal dobre zorientovať a zakončenie poslal ďaleko od brány Dúbravku.

87
    Ten bol zahratý veľmi dobre, no po zmätku pre bránou sa hostia napokon predsa len dokázali ubrániť.

87
    Teraz po dlhšom čase akcia domácich z krídelného priestoru, po ktorej nasleduje rohový kop.

86
    Domácim sa posledné minúty vôbec nedaria a teraz navyše prišiel iba útočný faul a tak sa budú opäť iba brániť.