Cardiff – Newcastle 0:0 (kon.) | Everton – Southampton 2:1 (kon.) | Leicester – Wolverhampton 2:0 (kon.)
Tottenham – Fulham 3:1 (kon.) | West Ham – Bournemouth 1:2 (kon.) | Chelsea – Arsenal 3:2 (kon.)
Tottenham Hotspur
3:1 (1:0)
Fulham FC
Sobota 18.08.2018, 16:00 • Wembley Stadium, Londýn • Anglická Premier League • 2. kolo

Druhý polčas začali výborne hostia, keď sa v 52.minúte hlavou presadil Mitrovič. S tým sa však nezmierili domáci hráči a postupne zvyšovali svoje tempo. To im prinieslo úspech v 74. minúte po perfektne zahranom priamom kole od Trippiera. O tri minúty neskôr definitívne o zápase rozhodol domáci kanonier Kane. Tottenham sa tak teší z druhého víťazstva v sezóne, naopak ich dnešný súper ostáva stále bez bodu. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (17:59:53)

90+4

90+4
    Navyše mohli domáci pridať aj štvrtý gól, no po strele Lamelu sa predviedol brankár Fabricio. To bol posledný moment tohto duelu.

90+3
    Anguissa už je za postrannou čiarou a tak bude nasledovať posledná minúta tohto zápasu. V nej sa ešte niečo s výsledkom snažili spraviť hostia, no domáci ich už do ničoho nepustili.

90+2
    Na zemi zostáva ležať Zambo Anguisaa, ktorý sa zdá, že utrpel nejaké zranenie a nebude tak už môcť pokračovať v zápase.

90+1
    Zápas sa bude nadstavovať ešte o tri minúty.

90
    Máme tu poslednú minútu tohto zápasu, v ktorom si víťazstvo pripíše domáci celok. Sme zvedavý ešte o údaji o nadstavenom čase.

89
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Harry Kane, prichádza Harry Winks.

88
    Striedanie v tíme Fulham FC: z ihriska odchádza Timothy Evans Fosu-Mensah, prichádza André Schürrle.

87
    Domáci kombinujú na vlastnej polovici, kde zbierajú cenné sekundy. Následne sa lopta dostala k Trippierovi, ktorý ju vyviezol až na k pokutovému územiu súpera.

86
    Zdá sa, že hosťujúci Fosu-Mensah už nebude môcť pokračovať v hre, keď si vyžiadal ošetrenie lekárov.

85
    Striedanie v tíme Fulham FC: z ihriska odchádza Joe Bryan, prichádza Cyrus Christie.

84
    V zakončení sa teraz ocitol Alli, no brankár hostí bol pozorný. Následná strela od Daviesa, skončila niekde na tribúne.

83
    V ďalšej výbornej šanci Kane, keď mu dobre akciu vypracoval z krídla Davies.

82
    Domáci momentálne kombinujú v strede ihriska a nikam sa neponáhľajú, čo je samozrejme pochopiteľné. Hostia to budú mať veľmi ťažké.

81
    Tým sa podaril ďalší rýchly protiútok a neboli ďaleko od štvrtého gólu, no brankár Fabricio tentokrát dokázal zareagovať včas.

80
    Hostia sa však ešte nevzdávajú a skúšajú to s útokom po pravej strane. Tadiaľ však cesta nevedie a loptu máju znova domáci.

79
    A je tu vedenie o dva góly. Všetko nasvedčuje tomu, že tri body si dnes pripíše domáci celok, ktorý lepšie zvláda druhý polčas.
    77. Harry Kane (TOT) - 3:1