Cardiff – Newcastle 0:0 (kon.) | Everton – Southampton 2:1 (kon.) | Leicester – Wolverhampton 2:0 (kon.)
Tottenham – Fulham 3:1 (kon.) | West Ham – Bournemouth 1:2 (kon.) | Chelsea – Arsenal 3:2 (kon.)
Chelsea FC
3:2 (2:2)
Arsenal FC
Sobota 18.08.2018, 18:30 • Stamford Bridge, Londýn • Anglická Premier League • 2. kolo

V druhom polčase to už neboli také strelecké hody ako v tom prvom. O jediný gól sa postaral Marcos Alonso, ktorý tak svojmu tímu zabezpečil tri body. Celkovo sa jednalo o vyrovnaný zápas, no hráči Chelsea boli efektívnejší pri využívaní šancí. Môžu tak oslavovať svoje druhé víťazstvo v tomto ročníku, zatiaľ čo Arsenal ostáva bez bodu. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (20:26:10)

90+4

90+3
    Prečíslenie dvaja na jedného zakončil Giroud iba do vybehujúceho Čecha. To bolo posledné, čo sa v tomto zápase udialo.

90+3
    Navyše teraz neúnavný Pedro dobre atakoval rozohrávku Čecha a získal tak nejaké cenné sekundy.

90+2
    Hostia sa snažia ešte v záverečných minútach o vyrovnanie, no domáci bránia s veľkým počtom hráčov na svojej polovici.

90+1
    Nadstavovať sa budú tri minúty.

90
    Práve sme sa dostali do poslednej minúty tohto zápasu. V nej skúšal šťastie z voleja Ramsey a mieril iba tesne nad.

89
    Center Bellerina skončil iba za čiarou. Kepa si tak už stavia loptu, ktorú pošle dlhým odkopom na polovicu súpera.

88
    Ten však nebezpečenstvo pre Čecha nepriniesol. Navyše došlo k útočnému faulu od Azpilicuetu a loptu tak bude rozohrávať Arsenal.

87
    Loptu majú na svojich kopačkách hráči Chelsea, ktorí sa prekombinovali až do pokutového územia Arsenalu. Po strele Alonsa nasleduje ďalší rohový kop.

86
    Hazard robí veľké problémy obrane Arsenalu. Teraz sa dokázal prekľučkovať cez niekoľkých hosťujúcich hráčov, no s jeho následným zakončením si Čech poradil.

85
    Hazard teraz prerušil kombináciu hostí a pri vyvážaní lopty ho nedovolene zasiahol Monreal. Loptu tak majú v moci hráči v modrých dresoch.

84
    Chelsea teraz vytlačila rozohrávku hostí až k brankárovi Čechovi, ktorý poslal pas na Monreala. Toho za cenu faulu zastavil Kante.

83
    Rohový kop končí iba na hlave jedného z domácich obrancov, ktorý ju posiela ďaleko od Kepovej brány.

82
    Arsenal má stále nejakých desať minút, aby s výsledkom niečo spravil. Pár sekúnd už im stihol zobrať Pedro, ktorý leží na trávniku.

81
    Chelsea dala gól!

Tak nakoniec tretí gól strieľajú domáci. Hazard sa perfektne uvoľnil na krídle a v malom vápne našiel voľného MARCOSA ALONSA, pre ktorého už nebol problém skórovať.