Martin – Lipt. Mikuláš 4:3 (3:2 po s.n.) | Žilina – Osmos Bratislava 6:1 (kon.) | Hradec Králové – Znojmo 4:2 (1:2 po s.n.)
Olomouc – Jihlava 2:1 (kon.) | Chomutov – Liberec 4:3 (po pr.) | Kladno – Ústí n/L 6:4 (kon.)
Šumperk – Jastrzebie 6:7 (0:1 po s.n.) | Nový Jičín – MŠK Púchov sk 3:2 (kon.) | K. Vary – Litvínov 3:2 (po pr.)
Litoměřice – Slavia 1:2 (kon.) | Prostějov – Nové Zámky sk 5:3 (kon.) | Vsetín – Třebíč 4:2 (kon.)
Havířov – Cracovia 1:4 (kon.) | Frýdek-M. – Trenčín sk 1:0 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)
HC VERVA Litvínov
cz Utorok 21.08.2018, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Prípravný zápas

Zápas vypjatý až do posledných sekund, prodloužení bylo velice vyrovnané a oba týmy měli možnost skórovat, tu nejspíše poslední se podařilo využít Jakubu Flekovi svým únikem a následnou přesnou trefou do horního rohu Janusovy brány. To je již z tohoto utkání vše, děkuji za sledování tohoto onlajnu a u dalších se budu těšit Jakub Mahr. (20:40:26)

V samostatných nájezdech v poměru 0:1 vítězí HC VERVA Litvínov rozhodující brankou Juraje Mikúše.

Po ukončení zápasu si oba celky ještě zahrají přátelské nájezdy.

64:44
    16 sekund před koncem prodloužení rozhoduje utkání po svém úniku s kotoučem a následném přesném zakončení do horního rohu Janusovy brány JAKUB FLEK. Bez asistence.

64:03
    Znovu Hunkes ohrozil klec domácího týmu, po zachycení přihrávky tvrdé poslal puk na brankáře Energie, ten jej ale včas zastavil.

63:51
    Hunkes střílel od modré, Novotný kotouč zastavil betonem a následně schoval pod svou lapačku.

63:02
    Šenkeřík po přihrávce napálil kotouč od mantinelu, svůj cíl však minul.

61:42
    Čtyři karlovarští hráči teď obklíčili Januse i s jeho třemi ochránci a snaží se vymyslet gólovou kombinaci.

61:08
    Situace na ledě se začíná vyostřovat, za sekání si jde sednout na dvě minuty David Tůma.

60:30
    Začala hra tří proti třem a zelenobílým se podařilo zabrat útočnou třetinu.

60:01

Poslední perioda nabídla divákům svižnou a tvrdou hru, ze které se podařilo vytvořit energetikům jednu gólovou šanci, v 41. minutě dorazil Flek kotouč po Balánově střele a bylo vyrovnáno. Od té doby se již skóre nezměnilo a tak zápas míří do prodloužení, to začne za malou chvíli.

60:00

59:50
    Chemici drží domácí v obranném pásmu a zkouší vymyslet recept na Novotného.

58:35
    Šenkeřík poslal kotouč od mantinelu na Januse, puk ale skončil ve výstroji litvínovského obránce.

57:13
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Stanislav Balán – 10 min. osobní trest + osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).

56:54
    Půl minuty dvojité početní výhody pro Karlovy Vary. Po podražení si půjde odpykat dvě minuty Jan Strejček.

Jakub Mahr

Góly a asistencie: 16. Kohout (Gríger), 41. Flek (Balán), 65. Flek – 22. Jurčík (Ščotka), 36. Válek (Jánský, Řehoř)

HC Energie Karlovy Vary: Novotný (Závorka) – Rohan, Sičák "A", Šenkeřík, Kovačevič, Podlipnik, Šafář, Vágner, Tomeček – Rachůnek, Balán "A", Flek – Mikúš, Skuhravý "C", Gorčík – Beránek, Gríger, Kohout – Stloukal, Kverka, Lapšanský
    HC VERVA Litvínov: Janus (Orct) – Baránek, Hunkes, Kubát "A", Sörvik, Ščotka, Doudera, Strejček, Romančík – Petružálek, Mikůš, Tůma – Lukeš, Hübl "C", Gerhát – Helt, Hanzl, Jurčík – Válek, Řehoř, Jánský

Rozhodca: Battěk, Bejček – Gerát, Hynek