Dukla Praha – Plzeň 1:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Teplice 2:1 (kon.) | Slavia – Liberec 1:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:1 (1:0)
FK Teplice
cz Nedeľa 26.08.2018, 10:30 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • Juniorská liga – Čechy (CZ) • 6. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších online přenosů na počtenou. (12:29:17)

Je konec a šlágr Juniorské ligy prvního s druhým skončil lépe pro domácí. Ti svou aktivitu v první poločase přetavili ve vedoucí branku, o kterou se postaral v 15. minutě David Novák. Teplice toho v prvním poločase směrem dopředu moc nepředvedly Mikulec tak byl prakticky bez práce.
    Ve druhé části hosté trochu vyrovnali hru a v 63. minutě se dočkali srovnání. Nerozhodný stav ovšem nevydržel příliš dlouho a 75. minutě přinesla opět vedení Mladé Boleslavi. Ta náskok 2:1 udržela až do konce a díky této výhře se přes Teplice přehoupla do čela Juniorské ligy.

90+2

90+1
    Teplický atak ovšem skončil ranou mimo Mikulcovu bránu a vypadá to, že to bylo to poslední, co se v dnešním utkání stalo.

90+1
    Vítek Vejr byl navíc potrestán žlutou kartou.

90
    V poslední minutě budou rozehrávat Teplice přímý volný kop z pravé strany a je to možná jejich jedna z posledních šancí na srovnání.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu nad rámec řádné hrací doby.

88
    Teplice teď ztratili balon na levé straně, odkud jej uvedou do hry domácí autovým vhazováním.

87
    Kteří také opět prověřili pozornost hostujícího brankáře, jenž však tentokrát odolal ráně soupeře.

86
    Tepličtí se nemohou zatím dostat do nějaké souvislého tlaku, který by jim přinesl případné ohrožení Mikulce. Místo toho tak útočí domácí.

84
    Ani Teplicím nepřinesl radost či zakončení centr z pravé strany. Balon má tak v moci opět Mladá Boleslav.

83
    Levá strana byla tou, po které domácí vedli další kontr. Teplice však úspěšně svého soka vytlačili do bezpečné vzdálenosti od Němečkovy brány.

82
    Odkop od brány si vyzkoušel také domácí brankář Mikulec, jenž však svým nákopem odevzdal balon svému soupeři.

81
    Domácí následně rozehrávali rohový kop, který vyústil jen v zakončení mimo teplickou bránu, načež se bude právě od ní odkopávat.

81
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází David Novák, přichází David Krčmář.

79
    Se žlutými kartami se nám v posledních okamžicích roztrhl pytel. Sudí nyní potrestal Davida Nováka a Marka Vobeckého.

78
    Poté jsme byli svědky druhé žluté karty zápasu, kterou uviděl Besir Baftijar.

78
    Domácí posléze prověřili Němečka další ranou, ale hostující brankář dokázal v tomto případě odolat.

77
    Teplice následně neměly problém se ubránit ataku soupeře po levé straně a mohou se pokusit o další srovnání.