Feirense – Boavista 1:1 (kon.) | Setúbal – Nacional 1:2 (kon.) | Tondela – Rio Ave 1:1 (kon.)
Braga – Aves 3:1 (kon.)
Sporting Braga
3:1 (0:0)
CD Aves
cz Nedeľa 26.08.2018, 21:30 • Estádio AXA, Braga (kapacita: 30.286 diváků) • Primeira Liga • 3. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:31:54)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 9:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:18.

Je konec. Braga dnes zvítězila 3:1, když ve druhé půli během pěti minut otočila nepříznivý stav a tři body zůstanou doma. V 52. minutě poslal hosty do vedení Rodrigo Defendi, který hlavou zakončil k pravé tyči. Ovšem v 60. minutě srovnal W. Eduardo pumelicí z voleje k levé tyči a o pět minut později se Palhinha prosadil po rohovém kopu hlavou. V 78. minutě pojistil výhru Dyego Sousa.

90+4

90+4
    Útok hostů skončil jen za bránou Bragy.

90+2
    Braga poslala centr z levé strany, ale tentokrát míč přeletěl vápno jen do zámezí.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Následně se Derley ještě dopustil faulu, když zezadu seknul Novaise a dostal žlutou kartu.
    90. Novaisova rána šla jen do břevna.

90
    Střela Joao Novaise z přímého kopu byla velmi dobrá, ale orazítkovala pouze horní tyč!

90
    Fábio Martins nasadil protihráči housle a ten ho tak následně poslal nedovoleně k zemi. Braga získala volný kop z levé strany.

89
    Ovšem centr skončil pouze v moci brankáře Matheuse.

88
    Aves nyní získalo volný kop z pravé strany a mohou snížit zpátky na rozdíl jediné branky.

87
    Domácí hráč se nyní dostal do zakončení hlavou a trefil horní tyč, ovšem ocitl se jen v ofsajdu!

85
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Marcelo Goiano, přichází Diogo Figueiras.