Slovan Bratislava – Trenčín 3:3 (kon.) | Trnava – Ružomberok 0:0 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
3:3 (3:1)
AS Trenčín
Nedeľa 26.08.2018, 17:30Niké liga • 6. kolo

Slovan viedol v 38. minúte už 3:0, no ani to mu nestačilo na to, aby zvíťazil. Trenčín sa snažil do poslednej chvíle a vyplatilo sa. Najprv Mance v 86. minúte a potom Čatakovič z penalty o dve minúty neskôr vybojovali pre Trenčín aspoň bod za remízu, ktorú Trenčania po dnešnom priebehu budú určite brať a psychicky im tento záver pomôže určite aj v ich najbližšom súboji Európskej ligy na pôde AEK Larnaka. Držme nášmu slovenskému zástupcovi palce, dočítania priatelia. (19:28:23)

90+3

90+3
    Apau dáva loptu na Hološka, jeho zakončenie doplachtilo do rukavíc Šemrinca.

90+2
    Slovan mohol zvýšiť na 4:3, ale to by Šporar musel z pár metrov trafiť priestor brány.

90
    Hrať sa bude ešte 3 nadstavené minúty.

90
    Apau zakončoval, Šemrinec vyráža, na Pasienkoch sa stále útočí na oboch stranách.

88
    Trenčín dal gól!
    Neuveriteľné, malá športová katastrofa pre Slovan. Razom je vyrovnané. HAMZA ČATAKOVIČ posiela loptu k pravej žrdi, zatiaľ čo Greif sa hádzal naľavo.

88
    Žltú kartu dostáva Dominik Greif (ŠK Slovan Bratislava).

88
    Ale pozor! Paur je faulovaný v 16-tke a Trenčín bude kopať penaltu!

86
    Hneď po udelení ltej karty Trenčania rozohrali nakrátko, výborný center našiel ANTONIA MANCEHO, ktorý sa odpútal od Apaua a hlavou znižuje na 2:3!

86
    Žltú kartu dostáva Nono (ŠK Slovan Bratislava).

85
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Philipp van Arnhem, prichádza Peter Kleščík.

85
    Posledné napomenutie pre Azanga po opakovaných fauloch a Slovan má priamy kop.

84
    Nono sa predviedol o čosi neskôr, jeho prudká strela a zákrok Šemrinca znamenala roh.

83
    Apau faulovaný, čo ponúka priestor pre Slovan na ďalšie ohrozenie brány z priameho kopu. Nono hľadal centrom Bajriča, pred ním trenčianska obrana odvracia.

Dnešné stretnutie sleduje 1 567 divákov.

82
    Slovan posiela na trávnik ofenzívneho hráča, Filip Hološko opäť dostáva priestor v posledných minútach zápasu.

81
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Vukan Savičevič, prichádza Filip Hološko.

78
    Ďalšia ofenzívna posila Trenčína je na ihrisku, pomôže to ešte Trenčínu zdramatizovať dnešný zápas? Trenčín však v druhom polčase ešte nevystrelil na bránu.

Daniela Mesíková

Góly: 2. Šporar (Nono), 28. Dražić (Moha), 38. Apau (Šporar) – 44. Čataković (Ubbink), 86. Mance, 88. Čataković (pen.)

Karty:   86. Nono (SBA), 88. Greif (SBA) – 51. van Arnhem (TRE), 53. Ubbink (TRE), 69. Čataković (TRE)

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Apau, Saláta, Bajrić, Božikov (C) – Nono – Savičevič (81. Hološko), Holman (62. de Kamps) – Dražić, Šporar, Moha.
    Náhradníci: Šulla – Laczkó, Rundič, de Kamps, Cmiljanić, Hološko, Strelec.

AS Trenčín: Šemrinec – Yem, Paur, Mašović, Skovajsa – Ubbink (C), van Arnhem (85. Kleščík) – Azango, Bukari (77. Sleegers) – Čataković, Kvocera (46. Mance).
    Náhradníci: Hrdlička – Slávik, Sleegers, Kleščík, Pišoja, Mance, Letenay.

Rozhodca: Chmura – Hrčka, Chládek

Diváci: 1 567