Venlo – Heerenveen 1:1 (kon.) | Excelsior – Den Haag 2:4 (kon.) | Eindhoven – Willem II 6:1 (kon.)
Sittard – Utrecht 1:1 (kon.)
VVV Venlo
1:1 (0:1)
SC Heerenveen
cz Sobota 01.09.2018, 18:30 • Seacon Stadion – De Koel, Venlo • Holandská Eredivisie • 4. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi v tuto chvíli loučím, přeji příjemný zbytek sobotního večera a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (20:24:21)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 9:15.

Je dobojováno! Toto utkání moc vzrušení a útočného fotbalu nenabídlo, ale přece jenom jsme se dočkali dvou branek. Nejprve se prosadili hosté zásluhou Lammerse, který se trefil v prvním poločase. V tom druhém hosté trochu polevili a to se vymstilo. V 69. minutě skóroval střídající Joosten, který ustanovil konečný výsledek.

90+3

90+2
    Oba týmy hrají v nastavení velmi opatrně. Ani jeden tým nechce udělat chybu, která by stále aspoň bod z toho zápasu.

90+1
    Rozhodčí tohoto zápasu nastavil dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Právě Opoku se dostal k hlavičce, kterou ovšem namířil pouze vedle branky. Warner Hahn bude odkopávat od své branky.

89
    Hraje se až v tuto chvíli, kdy nám do konce základní hrací doby zbývá minuta. Jonathan Opoku vybojoval pro svůj tým rohový kop.

88
    Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Arber Zeneli, přichází Jordy Bruijn.

87
    Moreno Rutten dostal na pravé straně při svém průniku křeče. Rozhodčí kvůli tomuto hráči přerušil hru.

86
    Domácí tým si drží míč pod svou kontrolou a postupnou kombinací se dostává na polovinu soupeře.

85
    Máme před sebou posledních pět minut základní hrací doby tohoto zápasu. Poslední minuty patři Venlu, dokáže toho využít?
    83. Hostující brankář podržel svůj tým.

83
    Warner Hahn doslova vzal svůj tým z lopaty hrobníka, když třikrát dokázal vyrazit nebezpečné střely domácího týmu.

82
    Lars Unnerstall se po rohovém kopu dostal do menšího konfliktu s Thorsbym, který musel ukončit až hlavní sudí.

81
    Lars Unnerstall se vytáhnul proti střele z levé strany, kterou vytlačil nad svou branku. Heereveen bude rozehrávat rohový kop.

79
    Dnešní utkání sleduje 6 235 diváků.

78
    Utkání se pomalu blíží do svého závěru. Ve Venlu se stále hraje nerozhodně. Dozajista nás čeká velmi zajímavý závěr tohoto zápasu.