Žilina – Slovan Bratislava 0:1 (kon.) | Michalovce – Podbrezová 2:0 (kon.) | Dunajská Streda – Sereď 5:0 (kon.)
Nitra – Zlaté Moravce 4:1 (kon.) | Ružomberok – Senica 4:0 (kon.)
MŠK Žilina
0:1 (0:0)
ŠK Slovan Bratislava
Sobota 01.09.2018, 16:45 • Pod Dubňom, Žilina • Niké liga • 7. kolo

Bolo to nesmierne napínavé do posledných sekúnd, ale víťazstvo patrí Slovanu Bratislava. O všetkom rozhodol v 69. minúte hlavou skúsený Kornel Saláta. To je odo mňa zo Žiliny na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok víkendu. Dočítania priatelia. (18:40:05)

90+4

90+4
    Azda posledná šanca pre Žilinu. Anang vpravo faulovaný, bude to priamy kop pre MŠK.

90+4
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Rharsalla Moha, prichádza Filip Hološko.

90+3
    V samom závere zápasu končí útočná akcia Slovana postavením mimo hru.

90+2
    Žltú kartu dostáva Dejan Dražić (ŠK Slovan Bratislava).

90+2
    Nuž a domáci už všetko vsadili na jednu kartu, v obrane ostáva len Benson Anang.

90+1
    Po rohovom kope Žiliny a hlavičke jedného z hráčov MŠK predviedol Greif ďalší famózny zákrok!

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Ziemba nadstavovať minimálne štyri minúty.

90
    Fantastická akcia Boženíka, ktorý si v šestnástke Slovana spracoval loptu hruďou a ekvilibristicky ponad hlavu zakončil, no Greif jeho pokus vytlačil na rohový kop!

89
    Emócie už v týchto momentoch vládnu na oboch stranách, čaká nás zrejme napínavý záver zápasu.

88
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Nono, prichádza Adam Laczkó.

88
    Žltú kartu dostáva Nono (ŠK Slovan Bratislava).

87
    Slovan získal loptu a okamžite vysúva dopredu Šporara, ktorého však postrážil Branislav Sluka.

86
    Domáci v týchto momentoch kombinujú na polovici súpera. Center pred Greifa však stále neprichádza.

85
    Rohový kop hostí z ľavej strany neznamenal pre Volešáka žiadne vážnejšie nebezpečenstvo.

85
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Michal Škvarka, prichádza Vahan Bichakhchyan.