HC 19 Humenné
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
HK 95 Považská Bystrica
Utorok 11.09.2018, 17:30 • ZŠ Humenné • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

MHK Bemaco Humenné tak zaznamenáva úspešnejší vstup do novej sezóny, keď získava dva body po výhre v predĺžení s Považskou Bystricou. Hostia však smútiť nemusia, naprázdno z Humenného domov nepocestujú.

Prajem vám ešte pekný zvyšok večera. (19:49:38)

62:12
    Humenné dáva gól!
    Domáci využívajú presilovku a tak získavajú druhý bonusový bod vďaka gólu
    VLADISLAVA SOLOMONCHAKA – 3:2pp!
    Asistencia: Oliver Jokeľ.

61:07
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Ligas – 2 min., podrazenie).

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po troch tretinách toto stretnutie víťaza nespoznalo, takže oba tímy získavajú po jednom bode a o ten druhý bonusový budú bojovať v predĺžení či prípadných samostatných nájazdoch.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

56:24
    Považská Bystrica dala gól!

Krátko pred koncom tretej tretiny je znova vyrovnané! Na 2:2 vyrovnáva za hosťujúce mužstvo LUKÁŠ BEDNÁR.
    Asistencia: Martin Leško, Dominik Trška.

41:18
    Domáci hokejisti využívajú presilovku a opäť sa tak ujímajú vedenie, keď sa gólovo presadzuje VLADISLAV SOLOMONCHAK – 2:1!
    Asistencia: Oliver Jokeľ, Gleb Bylina.

40:40
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Leško – 2 min., podrazenie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine už padali aj góly, každý tím dal po jednom a tak po dvoch tretinách platí nerozhodný stav 1:1!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

33:06

Na gólovú odpoveď sme nemuseli dlho čakať, za hostí dokázal na 1:1 vyrovnať PATRIK LIGAS!
    Asistencia: Milan Dolinajec.

26:08
    Je tu prvý gól tohto stretnutia, o ktorý sa postarali domáci hokejisti. Autorom presného zásahu je JURAJ KAMENICKÝ – 1:0!
    Asistencia: Ivan Fedorko, Sergii Babynets.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

V prvej tretine napokon gól nepadol, diváci v Humennom si tak naň budú musieť počkať minimálne do druhej tretiny.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

12:00
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Niník – 2 min., hákovanie).
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 27. Kamenický (Fedorko, Babynets), 42. Solomonchak (Jokeľ, Bylina), 63. Solomonchak (Jokeľ) – 34. Ligas (Dolinajec), 57. Bednár (Leško, Trška)

HC 19 Humenné: Nagy (Spodniak) – Mačkovič, Krempaský, Pavúk, Evstigneev, Michalčin, Komloš, Buraľ, Markuš – Vaško, Babynets, Fedorko – Solomonchak, Bylina, Jokeľ – Žitný, Vrábeľ – Lesňák, Majerník, Kaenický
    HK 95 Považská Bystrica: Kompas (Klinčúch) – Niník, E. Bednár, Ďurkech, Augustín, Trška, Husár, Rodionov – Dolinajec, Ligas, Cíger – Mokrohajský, Zlocha, Špankovič – Koleda, Leško, L. Bednár – Kutsevych, Turan, Miro

Rozhodca: Martin Mihaľov – Jaroslav Riš, Ondrej Homola