Čeljabinsk – Jekaterinburg 1:4 (kon.) | Omsk – Metallurg Magnitogorsk 0:1 (kon.) | CSKA Moskva – Čerepovec 1:2 (kon.)
HC Slovan – D. Moskva sk 3:2 (kon.)
HC Škoda Plzeň
2:0 (1:0, 0:0, 1:0 - N 1:0)
HC Litvínov
cz Štvrtok 13.09.2018, 17:00 • Home Monitoring Aréna • ELIOD Extraliga dorostu (CZ) • Skupina Západ

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku čtvrtečního večera se Vámi loučím a u dalších zápasů z plzeňské Home Monitoring Arény se opět budu těšit, na shledanou. (19:13:34)

Skončilo nám druhé utkání v sezóně a domácí indiáni si opět připisují na své konto čtyři body. Celé utkání se rozhodlo už v první třetině, kdy se prosadil střelou od modré Sebastian Jasečko. Pojišťující druhá branka přišla až v poslední minutě, kdy se po výborné prihráce prosadil Lubomír Kupčo. Hosté si dnes vylámali zuby na bezchybném Davidu Bočanovi, který za svá záda nepropustil jediný kotouč. I nadstavbová část patřila domácím, to rozhodl hezkou akcí David Jiříček.

Střely na branku: 39 : 15

62:01
    Plzeň právě vstřelila branku!
    DAVID JIŘÍČEK se zmocnil puku, v útočném pásmu se zbavil obránce a poté nekompromisně zakončil akci střelou do horního růžku. Asistence: Josef Dáňa.

61:24
    Situaci tři na dva zakončil nepřesnou střelou Matěj Korčák.

61:10
    Prodloužení zatím nahoru dolů, ale hře chybí střelba.

60:25
    Marcel Marcel byl vytlačen mimo střelecký úhel.

60:01

Třetí třetina je za námi.

Domácí po výborném výkonu berou tři body. V poslední minutě domácí vítězství potvrdil Lubomír Kupčo. Nyní je na řadě nadstavbová část, kde se rozhodne o čtvrtém bonusovém bodě.

59:35
    Hotovo, o třech bodech je nyní rozhodnuto. LUBOMÍR KUPČO dostal výbornou přihrávku na druhou tyč, kde na něj už zívala odkrytá brána. Asistence: Petr Hauser, Dominik Soukup.

59:20
    Litvínov se stále nemůže zmocnit puku.

58:48
    Dominik Soukup si nabrusil mezi kruhy, odkud pořádně vystrašil Čermáka.

58:10
    Domácí drží kotouč, severočeši se nyní musí pokusit zaútočit i ve čtyřech.

57:57
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Čermák – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:48
    Tomáš Václavík obroužil branku a poté se snažil překvapit brankáře střelou bekhendem pod horní tyčku.

57:05
    Marek Slavík si najel na pravý kruh, kde si na něj modrobílí počkali.

56:26
    Indiáni už jen vyhazují kotouče ze své třetiny.

55:40
    Pomalu se nám blíží závěr utkání, tempo se začíná stupňovat.

Jakub Štěrba

Góly a asistencie: 11. Jasečko (Šiler), 60. Kupčo (Hauser, D. Soukup), 63. Jiříček (Dáňa)

HC Škoda Plzeň: Bočan (Vondraš) – Dolhý, Kanta, Jánský, Jiříček, Jasečko, Špaček, Páník (C) – Hauser, Dominik Soukup, Korčák, Dvořák, Marcel, Dáňa, Marek Soukup, Václavík, Kaiser, Šiler, Lupčo
    HC Litvínov: Čermák (Herkommer) – Minařík, Werner, Cimrman, Hocelík, Kadár, Kuchař, Hora – Beran, Dej, Šikl, Adámek, Kočárek, Vopat, Slavík, Špaček, Brouček, Krocker, Skuhrovec (C)

Rozhodca: Martin Němec – Tomáš Brejcha, Josef Zimmermann