Lok. Moskva – FK Dinamo Moskva 1:1 (kon.)
Lokomotiv Moskva
1:1 (1:1)
Dynamo Moskva
cz Piatok 14.09.2018, 18:30 • Stadion Lokomotiv, Moskva • Ruská Premier Liga • 7. kolo

Druhý poločas přinesl velmi aktivní hru Lokomotivu. PO čtvrt hodině hry se Dinamo taktéž herně zvedlo a vyrovnalo hru. Následně přišlo vyloučení hráče Lokomotivu. Dinamo si vytvořilo pár nebezpečných situací, ale trestuhodně je zahodilo, zvláště šance z 62. minuty či šance Markova. Lokomotiv pak těžil z protiútoků do otevřené obrany Dinama. Avšak ani jeden celek se již neprosadil a remíza je spravedlivá pro oba celky. (20:24:59)

90+3

90+2
    Fjodor Smolov fauluje Rausčiče, Dinamo má míč a je s ním na polovině soupeře.

90+1
    Ještě tři minuty budeme sledovat dění na hřišti.

Zákroky brankáře Guilherme: 5.

Zákroky brankáře Anton Šunin: 3.

90
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Toni Šunjić, přichází Ivan Temnikov.

89
    Dinamo hodně otevírá svou hru a snaží se dát branku. Avšak Lokomotiv toho využívá a dostává se do nebezpečných protiútoků. Jeden z nich vyřešil Anton Šunin a chytá míč.

88
    Dvě minuty do konce základní hrací doby a vyrovnaný stav tak nějak souhlasí s předvedenou hrou obou týmů.

87
    Lokomotiv se dostal do dobré šance. Dmitrij Barinov se dostal v pokutovém území k míči a zakončuje mimo vzdálenější tyč!

85
    Dinamo, zdá se, stupňuje tlak na svého soupeře.

83
    Do další šance se snažil probojovat opět Markov, ale nedokázal ideálně zakončit mezi dvěma obránci Lokomotivu.

82
    Velká šance hostí! Markov hlavičkuje před brankou po centru z levé strany a Guilherme vyrazil míč nad branku!

81
    Lokomotiv na polovině soupeře, zatím hrají velmi dobře i bez vyloučeného Grzegorze Krychowiaka.

80
    ...a ten šel před branku, ale obránce Lokomotivu odráží ihned z první do bezpečí.

79
    Joãozinho to může nyní napravit dobrým centrem z rohového kopu...

78
    Centr z levé strany, který vyslal Joãozinho neměl žádné dobré parametry a nikdo z jeho spoluhráčů na něj nedosáhl.

77
    Dalekonosná střela Holména, který pozdravil s míčem diváky na tribuně za brankou.

75
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Kirill Pančenko, přichází Jevgenij Markov.