Pohronie – Prešov | 2:1 (kon.) |
Bohemians – Zlín | 0:1 (kon.) |
Huesca – Rayo Vallecano | 0:1 (kon.) |
Dortmund – Frankfurt | 3:1 (kon.) |
Brugge – Lokeren | 2:1 (kon.) |
Lok. Moskva – FK Dinamo Moskva | 1:1 (kon.) |
Nice – Rennes | 2:1 (kon.) | | | Paríž – Saint-Étienne | 4:0 (kon.) |
St. Mirren – Celtic | 0:0 (kon.) |
Zagłębie – Śląsk | 4:0 (kon.) | | | Jagiellonia – Kraków | 3:1 (kon.) |
Birmingham – West Bromwich | 1:1 (kon.) |
Galatasaray – Kasımpaşa | 4:1 (kon.) |
koniec
OGC Nice
2:1
(0:0)
Stade Rennes
79
|
Žlutou kartu dostává Adrien Tameze (OGC Nice).
|
|
74
|
Žlutou kartu dostává Youcef Attal (OGC Nice).
|
|
60
|
Žlutou kartu dostává Dante (OGC Nice).
|
|
45+1
|
Žlutou kartu dostává James Lea Siliki (Stade Rennes FC).
|
|
40
|
Žlutou kartu dostává Christophe Hérelle (OGC Nice).
|
Góly:
77. Saint-Maximin, 89. Lees-Melou (Maolida) – 58. M. Sarr (vla.)
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:19.
Rozhodca: Miguelgorry – Danizan, Mouysset
Diváci:
Karty: 40. Hérelle (NIC), 60. Dante (NIC), 74. Attal (NIC), 79. Tameze (NIC) – 45+1. Siliki (REN)
Nepremenená penalta: 20. Bourigeaud (REN), brankár Benítez zneškodnil
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:19.
OGC Nice:
Benítez – M. Sarr, Dante (C), Hérelle – Jallet (62. Attal), Lees-Melou, Tameze, Cyprien, Coly – Saint-Maximin, Maolida (90+2. Boscagli).
Náhradníci: Clementia – Walter, Srarfí, Burner, Attal, Makengo, Boscagli.
Tréner:
Stade Rennes: Koubek – Zeffane, Da Silva, Mexer (15. Gelin), Bensebaini – Bourigeaud (68. Sarr), André (C), Grenier, Siliki, Del Castillo – Siebatcheu (90+4. Niang).
Náhradníci: Sarr, Niang, Namakoro Diallo, Gelin, H. Traoré, Poha, Ben Arfa.
Tréner:
Náhradníci: Clementia – Walter, Srarfí, Burner, Attal, Makengo, Boscagli.
Tréner:
Stade Rennes: Koubek – Zeffane, Da Silva, Mexer (15. Gelin), Bensebaini – Bourigeaud (68. Sarr), André (C), Grenier, Siliki, Del Castillo – Siebatcheu (90+4. Niang).
Náhradníci: Sarr, Niang, Namakoro Diallo, Gelin, H. Traoré, Poha, Ben Arfa.
Tréner:
Rozhodca: Miguelgorry – Danizan, Mouysset
Diváci:
Jan Mládek