Zlín – Vítkovice 6:4 (kon.) | Kladno – Plzeň 0:3 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.)
Pardubice – Sparta Praha 3:10 (kon.) | Vsetín – Havířov 4:2 (kon.) | Třinec – Přerov 4:0 (kon.)
K. Vary – Slavia 3:2 (3:2 po s.n.)
Rytíři Kladno
0:3 (0:0, 0:0, 0:3 - N 0:1)
HC Škoda Plzeň
cz Piatok 14.09.2018, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů (CZ) • Skupina A

Kladenský ČEZ stadion je obrán o všechny čtyři body, které jdou na účet plzeňské Škodovky. Domácí Rytíři nenašli recept brankáře Kristiána Koláře, který dnes anuloval všechny domácí hráče. (18:14:44)

62:36
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Prodloužení tři na tři vyšlo lépe Plzni. Josef Roubal zpoza branky přihrál PETRU ERETOVI, který šlápl na pedál a dostal se do úniku. V něm po naznačené kličce pohotově zakončil na levou tyč. Asistence: Josef Roubal a Albert Šiller.

62:00
    Jelínek se nedostal přes bránícího Lokajíčka. Následuje souboj o puk v levém rohu útočného pásma Kladna.

61:06
    Zichovu žabičku nikdy netrefil a na kotouč se tak dostávají hráči Škodovky.

60:16
    Nadstavba začala ofsajdem Plzně.

60:01

Tři body jdou na účet plzeňské Škodovky. Za malou chvíli začne prodloužení o další bod. Nutno dodat, že v závěru třetiny na ledě vzplanuly emoce.

59:26
    Těžká střela Martina Bláhy, kterého anuloval připravený Kolář.

59:07
    Filip zkusil stahovačku mezi bruslemi, ale těsně před zakončením byl zablokován protihráči.

58:30
    Plzni se daří vyhodit přes všechny čáry a Kladno začne až od vlastní branky.

57:57
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Daniel Malák – 2 min., držení).

56:03
    Možná už stvrzovací branka. ALBERT ŠILLER se uvolnil a po přebruslení do brankového prostoru překonal brankáře Kladna. Bez asistence.

55:50
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Patrik Šmatlák – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Adam Šilhán – 2 min., hrubost).

55:50
    Jelínek to zkusil u bližší tyče okamžitě po vyjetí zpoza branky, ale Kolář byl zde připraven!

55:12
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Petr Eret – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Martin Bláha – 2 min., krosček).

55:12
    Škodovka navyšuje své vedení na rozdíl dvou branek! PETR ERET v dobré střelecké pozici mezi kruhy nasměroval kotouč přímo do odkrytého prostoru pravé spojnice. Bez asistence.

54:25
    První střela Kladna skončila vysoko v ochranné síti. Do konce přesilové hry zbývá Rytířům pouhých dvanáct vteřin.

Lukáš Ureš

Góly a asistencie: 50. Matiášek (Houdek, Malák), 56. Eret, 57. Šiller, 63. Eret (Roubal, Šiller)

Rytíři Kladno: Jiroušek (Novotný) – Kvapil, Staněk, Volráb, Šmatlák (A), Flachs, Zich (A) – Šimek, Hašek, Bernat, M. Bláha, O. Bláha, Husarik (C), Rendla, Jelínek, Filip, Štrombach, Čermák, Sachr.
    HC Škoda Plzeň: Kolář (Čech) – Houdek, Novák, Lokajíček (A), Šilhán, Kremláček, Šiller, Malák – Kvasnička, Rohla, Slanina, Matiášek, Adamec, Roubal (A), Malát, Procházka, Eret, Hasman (C), Princl.

Rozhodca: Čáp – Coubal, Doležal