Skalica – Pov. Bystrica 4:3 (po s.n.) | Spišská N. Ves – Osmos Bratislava 2:1 (po pr.) | Michalovce – Topoľčany 6:0 (kon.)
Martin – Humenné 4:3 (kon.) | Trnava – Dubnica 5:9 (kon.) | Nové Zámky B – Prešov 1:9 (kon.)
HK Gladiators Trnava
5:9 (3:2, 1:6, 1:1)
TSS GROUP Dubnica
Piatok 14.09.2018, 18:00 • ZŠ Trnava • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 2. kolo

V gólovej prestrelke ťahali za dlhší koniec povrazu hostia z Dubnice, ktorí rozhodli o svojom triumfe v druhej tretine, keď nasúkali Trnavčanom neuveriteľných šesť kúskov! (20:23:50)

49:05
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Tomáš Brňák – 2 min., nedovolené bránenie).

45:00
    Trnava dala gól!
    ONDREJ VALO s odpoveďou na gól súpera, takých by ale Gladiators potrebovali ešte štyri.

41:29
    Dubnica dáva gól! VLADIMÍR LANTOŠ strieľa svoj druhý gól a je jasné, že Trnava nebude bodovať ani dnes.

Asistencie Grigorii Serkin, Denis Rehák.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Maximálna demolácia v podaní Dubnice, šesť gólov v jednej tretine sa len tak nevidí. Pravdepodobne poznáme víťaza.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

37:22
    Dubnica dáva gól! Jedenásť sekúnd stačilo hosťom, aby využili početnú výhodu o dvoch mužov. Do čierneho sa trafil GRIGORII SERKIN.

Asistencie Róbert Krajči, Tomáš Brňák.

37:11
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Samuel Ševčík – 2 min., sekanie).

36:22
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Martin Hrbáčik – 2 min., držanie).

35:41
    Dubnica dáva gól! Pokračujeme v dvojcifernej méte, prvý gól v sezóne si pripisuje i DENIS TRENČAN.

Asistencia Dominik Hegyi.

33:08
    NINO SZALAY koriguje nepriaznivý stav z pohľadu domácich.

Asistencie Pavol Poláček, Samuel Ševčík.

28:54
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Martin Hrbáčik – 2 min., hákovanie).

28:36
    Dubnica dáva gól! Toto je už gólový masaker Dubnice, štvrtý presná zásah v druhej tretine zaznamenal RÓBERT KRAJČI.

Asistencia Oliver Ďuriš.

26:25
    Oddychový čas domácich.

26:25
    Dubnica dáva gól! S domácimi to vyzerá zle-nedobre, piatu ranu do ich rakvy pridáva VLADIMÍR LANTOŠ.

Bez asistencie.

23:20
    Dubnica dáva gól! MHK sa do vedenia dostáva prvý raz, MATEJ MACEK prekonáva Brucháča.

21:03
    Dubnica dáva gól! Zase raz začíname od znova, VLADIMÍR KÚTNY minútu po štarte druhej časti hry vyrovnáva na 3:3.

Asistencia Grigorii Serkin.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím TSS GROUP Dubnica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 8. Burian, 10. Ševčík (Schmidt), 15. Hrbáčik (Valo), 34. Szalay (Poláček, Ševčík), 45. Valo – 10. Kokavec, 16. Kokavec (Trenčan), 22. Kútny (Serkin), 24. Macek, 27. Lantoš, 29. Krajči (Ďuriš), 36. Trenčan (Hegyi), 38. Serkin (Krajči, Brňák), 42. Lantoš (Serkin, Rehák)

HK Gladiators Trnava: Brucháč (Kutej) – Šimek, Poláček, Burian, Mihalko, Klein, Kuna, Housa, Kormúth – Ševčík, Schmidt, Szalay – Hudec, Valo, Hrbáčik – Škokor, Klema, Ftáčnik – Lukačovič, Lindeman, Mikeš
    TSS GROUP Dubnica: Gibl (Pajpach) – Jarábek, Brňák, Serkin, Rehák, Hohl, Hlaváček, Vakhrameev, Vyskoč – Kristín, Ďuriš, Krajči – Macek, Lantoš, Kútny – Trenčan, Hegyi, Kokavec – Mrava, Jakubík, Medek

Rozhodca: Karol Valko – Róbert Frimmel, Daniel Konc ml.