Skalica – Pov. Bystrica 4:3 (po s.n.) | Spišská N. Ves – Osmos Bratislava 2:1 (po pr.) | Michalovce – Topoľčany 6:0 (kon.)
Martin – Humenné 4:3 (kon.) | Trnava – Dubnica 5:9 (kon.) | Nové Zámky B – Prešov 1:9 (kon.)
HC Nové Zámky B
1:9 (0:2, 1:5, 0:2)
HC Prešov
Piatok 14.09.2018, 18:30TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 2. kolo

To už je z dnešného stretnutia všetko. Prešov potvrdil úlohu favorita a napriek oslabenému kádru boduje po prvý krát v sezóne naplno. Nové Zámky druhý krát v rade prehrali 1:9, čo je hrozivá štatistika. Domáci hráči stratili hlavne v druhej tretine, kde dostali päť gólov. Jediný zásah Béčka zaznamenal Imrich Kucsera. Za Penguins sa skvele ukázal Martin Novotný, ktorý k dvom gólom pridal aj asistenciu.

Gól strelil MARTIN MAGDOLEN.

Asistencie: Patrik Halama a Jakub Dubina.

Gól strelil RICHARD MIŠČÍK.

Asistencie: Kristián Lupták a Denis Nociar.

40:12
    Počet hráčov na ľade sa vyrovná, pretože Ľuboš Buc si ide sadnúť na trestnú lavicu na 2 minúty za podrazenie.

Trestné minúty:6:6

Tretia tretina sa začne približne o 20:07.

V tretine číslo dva sme teda vídeli gólovú prestrelku. Domáci v nej síce znížili, lenže na gól Kucseru okamžite reagoval Erik Török a Marek Lamač. Stav po dvoch tretinách teda jednoznačný v prospech Prešova v pomere 1:7.