Tottenham – Liverpool 1:2 (kon.) | Bournemouth – Leicester 4:2 (kon.) | Huddersfield Town – Crystal Palace 0:1 (kon.)
Chelsea – Cardiff 4:1 (kon.) | Manchester City – Fulham 3:0 (kon.) | Newcastle – Arsenal 1:2 (kon.)
Watford – Manchester United 1:2 (kon.)
Manchester City
3:0 (2:0)
Fulham FC
cz Sobota 15.09.2018, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 5. kolo

Dnešní utkání končí jasným vítězstvím favorizovaného Manchesteru City, který byl jasně lepší a konečné skóre je ještě lichotivé pro hostující tým. Fulham byl dnes naprosto bez nároku na body, jedinou šanci druhé půle měl v samém závěru Mitrović, kterého ale Ederson vychytal. (17:53:01)

90+3

Zákroky brankáře Manchesteru City Edersona – 3.

Zákroky brankáře Fulhamu Bettinelliho – 6.
    90+3. Ederson vyráží střelu Mitroviće (Fulham) na roh

90+3
    A nakonec je tu největší šance hostů ve druhé půli, střelu Mitroviće dokázal Ederson vytěsnit na roh.

90+3
    Poslední vteřiny tohoto utkání, hosté to ještě zkouší.

90+1
    Nastavují se tři minuty, Fernandinha nyní dobře ubránil Kevin McDonald (Fulham).

89
    Ederson (Manchester City) se zapojuje do rozehrávky svého týmu, kterému již evidentně tříbrankový náskok stačí.

87
    Leroy Sané (Manchester City) vybojoval míč na své polovině a domácí se tak mohou opět dostat do útočení.

86
    Poslední pětiminutovka tohoto utkání, o vítězi je již dávno rozhodnuto, čekáme akorát na to, jestli náhodou ještě padne nějaký ten gól.

84
    Kyle Walker (Manchester City) se hlásí na levé straně o míč, dostává ho, jenže po levé straně to nyní domácí neklaplo.

83
    Kevin McDonald (Fulham) nyní centruje z pravé strany do vápna Manchesteru, kde ale odhlavičkovává míč Nicolás Otamendi.

82
    Kouč Guardiola se při tomto neúspěšném pokusu Silvy jen prohnul v zádech a chytil za hlavu, tohle by se mělo proměňovat.

81
    Gabriel Jesus (Manchester City) podržel míč ve vápně Fulhamu, počkal, až si tam naběhne také Bernardo Silva, kterému poté poslal míč, jenže záložník Manchesteru branku téměř z místa pokutového kopu přestřelil.

80
    Leroy Sané (Manchester City) si nyní nerozuměl s B. Silvou, který mu patičkou poslal míč do vápna, ale tam Sané nebyl.

78
    Výkop od branky Fulhamu, následně do souboje Aleksandar Mitrović a Nicolás Otamendi, domácímu obránci je odpískán faul.

77
    Dlouhý nákop z pravé strany v podání domácích nenašel adresáta, jenže Citizens se opět dostávají k míči a Gabriel Jesus (Manchester City) zkouší střelecké štěstí, jenže branku přestřeluje.

76
    Obránci Manchesteru až za půlící čárou, na polovině Fulhamu, je to hledání skulinek k vápnu hostů.