Akhisarspor – FK Krasnodar 0:1 (kon.) | Besiktas – Sarpsborg 3:1 (kon.) | Genk – Malmö 2:0 (kon.)
Lazio – Limassol 2:1 (kon.) | Marseille – Frankfurt 1:2 (kon.) | Fehérvár – Borisov 0:2 (kon.)
Solún – Chelsea 0:1 (kon.) | Rapid Viedeň – S. Moskva 2:0 (kon.) | Rennes – Jablonec 2:1 (kon.)
Sevilla – Liége 5:1 (kon.) | Villarreal – Rangers 2:2 (kon.) | D.Kyjev – Astana 2:2 (kon.)
Larnaca – Zürich 0:1 (kon.) | Arsenal – Vorskla Poltava 4:2 (kon.) | Celtic – Rosenborg 1:0 (kon.)
D. Záhreb – Fenerbahce 4:1 (kon.) | Dudelange – AC Miláno 0:1 (kon.) | Kodaň – Zenit 1:1 (kon.)
Razgrad – Leverkusen 2:3 (kon.) | Olympiakos – Real Betis 0:0 (kon.) | Lipsko – Salzburg 2:3 (kon.)
Slavia – Bordeaux 1:0 (kon.) | Lisabon – Karabach 2:0 (kon.) | Trnava – Anderlecht sk 1:0 (kon.)
Rapid Viedeň
2:0 (0:0)
Spartak Moskva
cz Štvrtok 20.09.2018, 18:55 • Ernst-Happel-Stadion, Vídeň • Európska liga • Skupina G

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 18:6. (20:46:11)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Rapidu Vídeň, který svého soupeře porazil poměrem 2-0. Úvodní poločas sice branku nenabídl, v tom druhém jsme viděli hned dvě přesné trefy. Nejprve si v samotném úvodu druhého poločasu vstřelil vlastní branku Timofejev, posléze se o druhou branku postaral Murg. Spartak se snažil s nepříznivým výsledkem něco udělat, aktivní byl zejména forvard Luís, který ale dnes nemířil vůbec přesně.

90+4

90+3
    Rasskazov sice nasadil jesličky protihráči, posléze ale neuspěl s pokusem o centr. Na druhé straně bohužel pro domácí podklouzl Martic.

90+2
    Rapid v poklidu přešel s míčem na útočnou polovinu, kde se snaží rozvinout kombinaci. Spartak se marně pokouší získat balón.

90+1
    Popov vracel míč pod sebe, kde se nacházel Melgarejo. Druhý jmenovaný prošel až k pokutovému území, kde narazil na Sonnleitnera.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta základní hrací doby. Zdá se, že o vítězi tohoto zápasu je rozhodnuto.

88
    Jenomže Spartaku to směrem dopředu prostě nevychází, což názorně předvedl Rocha, který si neporozuměl s Melgarejem.

87
    Střídající Beriša uspěl v souboji s Rasskazovem, posléze se ale k volnému míči dostal Zobnin, který přihrál pouze do nohy protihráče.

85
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Christoph Knasmüllner, přichází Manuel Martic.

83
    Domácí hráči sportovně odevzdali balón na druhou stranu, nákop na Luíse ale skončil na hlavě Baraće, který navíc přihrál volnému Schwabovi.

82
    Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Arťom Timofejev, přichází Michajl Ignatov.

82
    Do konce zápasu zbývá něco málo deset minut. Spartak se nemůže dostat ke kloudnější střele, domácí si koncovku zápasu hlídají na jedničku.

81
    Centrovaná nabídka směřovala na aktivního Luíse, který se opět nacházel v ofsajdu. I tak by byl Strebinger dříve u kulatého nesmyslu.

80
    Také opačný strážce tyčí si musel vyzkoušet práci s míčem, jednalo se o rozehrávku do strany, po které Melgarejo vyvezl balón na druhou stranu.

79
    Barać si nechtěl komplikovat život a do rozehrávky zapojil také brankáře Strebingera, kterému se podařilo najít volného spoluhráče.

78
    K rozehrávce se postavil Samedov, kterému se sice podařilo najít Luíse, druhému jmenovanému ale uskočil míč daleko od kopačky.

77
    Do útočného výpadu se zapojil také střídající Samedov, který okamžitě přenesl hru na pravou stranu. Centr od Rasskazova byla sražen na roh.