Akhisarspor – FK Krasnodar 0:1 (kon.) | Besiktas – Sarpsborg 3:1 (kon.) | Genk – Malmö 2:0 (kon.)
Lazio – Limassol 2:1 (kon.) | Marseille – Frankfurt 1:2 (kon.) | Fehérvár – Borisov 0:2 (kon.)
Solún – Chelsea 0:1 (kon.) | Rapid Viedeň – S. Moskva 2:0 (kon.) | Rennes – Jablonec 2:1 (kon.)
Sevilla – Liége 5:1 (kon.) | Villarreal – Rangers 2:2 (kon.) | D.Kyjev – Astana 2:2 (kon.)
Larnaca – Zürich 0:1 (kon.) | Arsenal – Vorskla Poltava 4:2 (kon.) | Celtic – Rosenborg 1:0 (kon.)
D. Záhreb – Fenerbahce 4:1 (kon.) | Dudelange – AC Miláno 0:1 (kon.) | Kodaň – Zenit 1:1 (kon.)
Razgrad – Leverkusen 2:3 (kon.) | Olympiakos – Real Betis 0:0 (kon.) | Lipsko – Salzburg 2:3 (kon.)
Slavia – Bordeaux 1:0 (kon.) | Lisabon – Karabach 2:0 (kon.) | Trnava – Anderlecht sk 1:0 (kon.)
FC Sevilla
5:1 (2:1)
Standard Liége
Štvrtok 20.09.2018, 18:55Európska liga • Skupina J

Druhý polčas tohto stretnutia priniesol strelecké hody v podaní domáceho celku. V 49. minúte zvýšil náskok Ben Yedder. Ten istý hráč skóroval aj v 70. minúte, čím definitívne rozhodol o zápase. O päť minút neskôr Sevilla zahrávala penaltu a Banega sa nemýlil, čo bola aj zároveň posledná zmena skóre. Tri body si tak do tabuľky skupiny J pripisuje Sevilla. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (20:53:28)

90+2

90+2
    V poslednej minúte sa do zakončenia ešte dostal Sarabia, no skóre sa už meniť nebude.

90+1
    Nadstavovať sa budú dve minúty.

90
    Nolito teraz zahodil nemožné, keď zbytočne vyčkával so zakončením a nechal tak vyniknúť Ochou.

90
    Ďalší rohový kop domácich, no obrana Standardu je v pozore a nepripúšťa tak navýšenie náskoku.

89
    Hostia ešte vyrazili do útoku, no tam po nepresnom centri o loptu prichádzajú a budú sa tak musieť brániť.

88
    Zápas sa už bude zrejme len dohrávať a lopta sa prevažne pohybuje v strede ihriska.

87
    S tým si obrana domácich poradila. Následná akcia Seville je prerušená kvôli ofsajdu.
    86. Pablo Sarabia (SEV)

86
    Obrovská šanca striedajúceho Sarabiu, ktorý dostal dobrú nahrávku na úroveň pokutového bodu, no jeho zakončenie nebolo dôrazné a Ochoa vyráža na roh.

85
    A navyše prichádza aj útočný faul Štandardu, ktorý tak odovzdávajú loptu domácim futbalistom.

84
    Domáci búšia do hostí čo to ide, no tí sa s vypätím všetkých síl ešte ubránili pred šiestym presným zásahom.

83
    Ben Yedder mohol zkompletizovať hattrick, no jeho zakončenie tentokrát zamierilo iba mimo tri žrde brány Ochou.

82
    Ďalšia z množstva krídelných akcií domáceho celku a hostia sa bránia opäť iba za cenu rohového kopu. Ani z toho však gól nebude.

81
    Rohový kop domáceho celku, no obrana hostí bola tentokrát pozorná a dokázala si s touto situáciou poradiť.

80
    Striedanie v tíme FC Sevilla: z ihriska odchádza Jesús Navas, prichádza Nolito.

79
    A možnosť domáceho celku aj na šiesty gól. Loptu si dobre prebral Promes, no jeho zakončenie bolo nepresné.

78
    Striedanie v tíme Standard Liége: z ihriska odchádza Mahdí Carcela-González, prichádza Uche Henry Agbo.

Pavel Pytliak

Góly: 8. Banega, 41. F. Vázquez, 49. Ben Yedder, 70. Ben Yedder, 74. Banega (pen.) – 39. Djenepo

Karty:   2. Amadou (SEV), 32. Roque (SEV), 38. Kjaer (SEV) – 3. Djenepo (STA), 59. Carcela-González (STA), 74. Vanheusden (STA)

FC Sevilla: Vaclík – Carriço, Kjaer, Sergi Gómez – Navas (C) (80. Nolito), Banega, Amadou (15. Roque), F. Vázquez (75. Sarabia), Arana – Promes, Ben Yedder.
    Náhradníci: Soriano – Roque, Nolito, André Silva, Sarabia, Gnagnon, Aleix Vidal.

Standard Liége: Ochoa – Cavanda, Luyindama Nekadio, Laifis, Fai – Vanheusden – Cimirot, Djenepo (62. Lestienne), Marin, Sá (62. Emond) – Carcela-González (C) (78. Agbo).
    Náhradníci: J-F. Gillet – Agbo, Kosanović, Emond, Pocognoli, Lestienne, Balikwisha.

Rozhodca: Mežeika – Šimkus, Kazlauskas