Akhisarspor – FK Krasnodar 0:1 (kon.) | Besiktas – Sarpsborg 3:1 (kon.) | Genk – Malmö 2:0 (kon.)
Lazio – Limassol 2:1 (kon.) | Marseille – Frankfurt 1:2 (kon.) | Fehérvár – Borisov 0:2 (kon.)
Solún – Chelsea 0:1 (kon.) | Rapid Viedeň – S. Moskva 2:0 (kon.) | Rennes – Jablonec 2:1 (kon.)
Sevilla – Liége 5:1 (kon.) | Villarreal – Rangers 2:2 (kon.) | D.Kyjev – Astana 2:2 (kon.)
Larnaca – Zürich 0:1 (kon.) | Arsenal – Vorskla Poltava 4:2 (kon.) | Celtic – Rosenborg 1:0 (kon.)
D. Záhreb – Fenerbahce 4:1 (kon.) | Dudelange – AC Miláno 0:1 (kon.) | Kodaň – Zenit 1:1 (kon.)
Razgrad – Leverkusen 2:3 (kon.) | Olympiakos – Real Betis 0:0 (kon.) | Lipsko – Salzburg 2:3 (kon.)
Slavia – Bordeaux 1:0 (kon.) | Lisabon – Karabach 2:0 (kon.) | Trnava – Anderlecht sk 1:0 (kon.)
RB Lipsko
2:3 (0:2)
FC Salzburg
cz Štvrtok 20.09.2018, 21:00 • Red Bull Arena (Leipzig) • Európska liga • Skupina B

Je tu konec dnešního zápasu, který v souboji dvou Red Bullů přinesl opravdu velmi zajímavý fotbal. Hosté vedli po poločase 2:0, avšak domácí dokázali ve druhém poločase srovnat na 2:2 a zdálo se, že zápas skončí remízou. V 89. minutě ale Salzburgu vyšel rychlý protiútok a po gólu Gulbrandsena se zrodil výsledek 2:3. (22:55:35)

90+6

90+5
    Nastavení spěje ke svému konci a hosté to už patrně zvládnou.

90+3
    Pongračić fauloval a dostává ještě žlutou kartu.

90+3
    Domácí se nyní již bezhlavě ženou do útoku. Čas se jim rychle krátí.

90+1
    Druhý poločas bude nastavený o dlouhých pět minut!
    89. Fredrik GULBRANDSEN - 2:3

89
    Salzburg právě vstřelil branku!
    To jsou věci! Hosté strhávají vedení zpět na svou stranu, když se parádní technickou ranou na zadní tyč prosadil FREDRIK GULBRANDSEN.

88
    Střídající Gulbrandsen se dostal až do zakončení, brankový prostor ale netrefil.

86
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Xaver Schlager, přichází Zlatko Junuzović.

85
    Faulu za žlutou kartu se dopustil Poulsen. Rozehrávat budou hosté.

84
    Nyní bude situace taková, že hosté již nebudou tak spokojení. Uvidíme, zda v závěru ještě přidají a nebo zda se spokojí s bodem.

83
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Moanes Dabour, přichází Fredrik Gulbrandsen.
    82. Yussuf POULSEN - 2:2

82
    Lipsko právě vstřelilo branku!
    A je srovnáno! Z levé strany odcentroval Kevin Kampl a hlavičkující YUSSUF POULSEN srovnává skóre zápasu na 2:2!

81
    Deset minut před koncem jsou u míče domácí. Ti se snaží tlačit do vápna soupeře.

79
    Haidara fauloval Sabitzera a dostává žlutou kartu.

78
    Hraje se opět hodně ve středu pole, hosté se snaží kontrolovat vývoj zápasu.

76
    Domácí sice stále cítí šanci na bodový zisk, jenže zatím se jim nedaří dostat se do trvalého tlaku.

Petr Bílek

Góly: 70. Laimer, 82. Y. Poulsen (Kampl) – 20. Dabour, 22. Haidara (Ulmer), 89. Gulbrandsen

Karty:   85. Y. Poulsen (RBL) – 29. Schlager (SLZ), 79. Haidara (SLZ), 90+3. Pongračić (SLZ)

RB Lipsko: Mvogo – Laimer, Upamecano, Konaté, Mukiele (46. Halstenberg) – Kampl, Ilsanker, Cunha, Sabitzer – Augustin (46. Y. Poulsen), Bruma (46. Demme).
    Náhradníci: Gulácsi – Orban, Y. Poulsen, Forsberg, Halstenberg, Demme, Majetschak.

FC Salzburg: Walke – Lainer, Ramalho, Pongračić, Ulmer – Haidara, H. Wolf, Samassékou, Schlager (86. Junuzović) – Yabo (71. Minamino), Dabour (83. Gulbrandsen).
    Náhradníci: Stankovic – Onguéné, Junuzović, Minamino, Gulbrandsen, Mwepu, Todorović.

Rozhodca: Ekberg – Culum, Hallberg (všichni Švédsko)