Montreal – Washington 5:2 (kon.) | NY Islanders – NJ Devils 2:0 (kon.) | Detroit – Chicago 4:2 (kon.)
Minnesota – Dallas 1:3 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 7:3 (kon.) | Anaheim – San Jose 3:7 (kon.)
Vancouver – LA Kings 4:3 (2:1 po s.n.) | LA Kings – Vegas 2:7 (kon.)
Minnesota Wild
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Dallas Stars
cz Piatok 21.09.2018, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Príprava NHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (04:35:45)

Československá stopa v utkání

Radek Faksa (DAL) – 1+0, 2 střely, čas na ledě 18:08

1. Justin Dowling (DAL) 1+0
    2. Zach Parise (MNS) 1+0
    3. Nick Seeler (MNS) 0+0

Střely na branku: 27 – 23

Je konec! Dallas Stars zvládl utkání na půdě Minnesoty a vítězí 3:1. Domácí celek tak stále čeká na první triumf v přípravě na novou sezónu. Hosté se do vedení dostali v první třetině zásluhou Heiskanena. Minnesota poté zvýšila svou aktivitu a v prostřední části hry srovnal Parise. Domácí byli aktivní i v poslední třetině, ale své náznaky nedokázali přetavit v branku. Naopak Dallas uštědřil Minnesotě lekci z efektivity. V 56. minutě vrátil hostům vedení Dowling a v samotném závěru utkání přidal gól do prázdné branky Radek Faksa.

59:32 Radek FAKSA - 1:3

59:32
    Dallas právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Minnesotě se hra bez brankáře vůbec nepovedla a RADEK FAKSA zakončil do odkryté klece! Bez asistence.

59:08
    Hosté se poprvé pokusili trefit odkrytou branku. Shore si ale neseřídil svá mířidla. Zakázané uvolnění, bude se vhazovat před klecí Dallasu Stars.

58:42
    Devan Dubnyk odjíždí na střídačku! Minnesota zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!

58:29
    Hokejisté Dallasu ve vlastním obranném pásmu nasbírali snad třicet vteřin. Minnesota totiž hodně špatně střídala a obránci Dallasu si jen vyměňovali přihrávky.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:32
    Minnesota se nyní snaží útočit, ale obrana Dallasu zatám hraje velice obětavě a nepouští domácí hráče do vyložených možností.
    55:54 DOWLING - 1:2

55:54
    Dallas se čtyři minuty před koncem základní hrací doby dostává do vedení! Před branku Devana Dubnyka přilétla prudká přihrávka z levé strany a JUSTIN DOWLING z těsné blízkosti dopravil puk do branky! Asistence: Denis Gurjanov, Eric Condra.

55:24
    Devan Dubnyk raději znovu přerušil hru. Domácí brankář neměl s nahozením od levého mantinelu problém, ale všiml si dotírajícího soupeře a raději podržel puk v lapačce.

55:06
    Devan Dubnyk musel předvést dobrý zákrok! Shore se hned po svém návratu z trestné lavice zapojil do útočení, ale nedokázal přehodit puk přes beton ležícího brankáře!

54:54

54:16
    Koivu diriguje rozehrávku Minnesoty v útočném pásmu, ale domácímu celku zatím schází střelecká aktivita. Obrana Dallasu se skvěle pohybuje.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 35. Parise (Koivu) – 6. Heiskanen (Condra, Gurianov), 56. Dowling (Gurjanov, Condra), 60. Faksa

Minnesota Wild: Dubnyk (Hammond) – Anas, Bartkowski, Brown, Coyle, Eriksson, Fitzgerald, Greenway, Hendricks, Koivu, Liambas, Niederreiter, Parise, Pateryn, Prosser, Rau, Seeler, Soucy, Spurgeon
    Dallas Stars: Chudobin (31. Point) – Bayreuther, Corneau, Condra, Dickinson, Dowling, Elie, Faksa, Gurijanov, Hatherington, Heiskanen, Hintz, Honka, Markison, Mathot, Ničuškin, Nyberg, Pitlick, Scarlett, Shore, Smith