Santa Clara – Rio Ave 1:3 (kon.) | Marítimo – Belenenses 0:0 (kon.) | Setúbal – Porto 0:2 (kon.)
Vitória FC Setúbal
0:2 (0:1)
FC Porto
cz Sobota 22.09.2018, 22:00 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • Primeira Liga • 5. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, přeji krásnou sobotní noc a u dalších zápasů z Portugalské Primeira ligy se opět budu těšit, na shledanou.

Máme za sebou utkání, které moc velké fotbalové krásy nenabídlo. Skóre dnešního zápasu otevřel v 17. minutě Vincent Aboubakar. Ve druhém poločase dokázal Valdu Té vyrovnat a dlouho se zdálo, že by mohla branka platit, ale videorozhodčí to viděl jinak a branka nakonec neplatila kvůli hraní rukou. V 78. minutě z přímého kopu pojistil hostující vítězství Sérgio Oliveira. Hosté se tak minimálně do zítřka dostávají do čela ligy.

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 5:1. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:16. (00:03:40)

90+5

90+5
    Hosté už utkání dohrají s míčem na svých kopačkách.

90+4
    Za hranicí pokutového území to zkusil z otočky Jhonder Cádiz, ale míč letěl vedle levé tyče.

90+3
    Zequinha vyslal něco mezi střelou a centrem. Míč přeletěl všechny hráče včetně branky.

90+2
    Maximiliano Pereira srazil nabíhajícího Alexe Freitase, dobrá možnost pro domácí ke vstřelení čestné branky.

90+1
    Maximiliano Pereira odkopává míč daleko od své branky.

90
    Ve druhém poločase hlavní rozhodčí nastavuje pět minut.

89
    Žlutou kartu dostává Iker Casillas (FC Porto).

88
    Nedovoleného zákroku se dopustil braziles Alex Freitas.
    87. Corona přehodil brankáře, ale branku těsně minul.

87
    A nakonec z toho byl rychlý protiútoku hostů. Moussa Marega přiťukl míč Coronovi, který si navedl míč na střed hřiště. Poté se snažil přehodit vyběhnutého brankáře, což se mu i povedlo, ale branku těsně minul.

86
    Centrovaný balon trefil Felipeho, domácí budou mít k dispozici rohový kop.

85
    Héctor Herrera zatáhl za dres Zequinhu, tento zákrok nemohl uniknout očím hlavního rozhodčího.

84
    Sérgio Oliveira si naběhl do pokutového území, ale nejvhodnější moment ke střele prováhal a tak nakonec z celé situace nebylo nic.

83
    André Pereira si zpracoval dlouhý pas, nicméně domácí obránce ho rozhodil a o míč nakonec přišel.