Brno – Slovácko 1:3 (kon.) | Ostrava – Karviná 1:0 (kon.) | Sigma Olomouc – Jihlava 3:3 (kon.)
SK Sigma Olomouc
3:3 (2:1)
FC Vysočina Jihlava
cz Nedeľa 23.09.2018, 13:00 • Andrův stadion 2, Olomouc • Juniorská liga – Morava (CZ) • 9. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (15:11:54)

Utkání sledovalo 50 diváků.

Utkání je u konce a oba týmy si rozdělily po bodu. I po přestávce se hrál poměrně slušný fotbal, oba týmy se snažily především o ofenzívu a výsledkem byly další tři góly. Jihlava vždy dotahovala. Jako druhý se za tento tým dnes prosadil v 62. minutě Martin Svatík, jenže za dalších 11 minut Olomouc zase vedla. Pěknou křížnou ranou se prezentoval Jakub Matoušek a dal dnes svůj druhý gól. Jihlava ale i nadále předváděla sympatický výkon a dočkala se třetího vyrovnání. V 75. minutě si na centr z přímého kopu naběhl Marek Beseda a jemným sklepnutím srovnal na konečných 3:3.

90+3

90+2
    Olomouc ještě vyráží na jeden rychlý kontr, pravou stranou pospíchá Matoušek.

90+1
    Kolář si počkal, až k němu doběhne protihráč a poté vzal míč do rukavic. Až poté rozehrál.

90
    Budou se nastavovat dvě minuty.

89
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Svatík, přichází Urbánek.

89
    Kolář nyní dvakrát zasáhl, nejprve proti dotírajícímu soupeři rozehrál na Smejkala, poté vyrazil prudký centr z pravé strany.

88
    Besedův centr z levé strany postrádal razanci, zastavil se hned u prvního obránce Olomouce.

87
    Jihlava u míče, nikam ale s rozehrávkou autového vhazování nepospíchá.

86
    A Kamas se hned zapojil do akce v pokutovém území, hlavičkové zakončení ale prolétlo notný kus vedle Kolářovy branky.

85
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Zifčák, přichází Kamas.

84
    Domácí budou rozehrávat rohový kop.

83
    U střídaček se olomoučtí dopustili tvrdého faulu, hosté ale místo rychlého pasu za obranu zvolili rozehrávku do šířky.

82
    Dlouho ale netrval, od Koláře tak začíná akce jihlavských.

81
    Faul jihlavských u pokutového území soupeře, domácí tak mohou vyrazit do dalšího útoku.