Rennes – Paríž 1:3 (kon.) | Guingamp – Bordeaux 1:3 (kon.) | Lyon – Marseille 4:2 (kon.)
EA Guingamp
1:3 (0:0)
Girondins Bordeaux
cz Nedeľa 23.09.2018, 17:00 • Stade de Roudourou, Guingamp • Ligue 1 Uber Eats • 6. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (18:59:50)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 10:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:17.

Je dobojováno. Hosté nakonec vítězí a připisují si tři body do tabulky. Ve druhém poločase dokázali odskočit na dvoubrankový rozdíl, domácí však z penalty vsítili kontaktní branku. To bylo ale z jejich strany vše. Naopak v poslední minutě nastavení pečetil tři body pro Bordeaux Nicolas de Préville a stanovil tak konečný účet tohoto utkání.

90+6
    90+5. Nicolas de Préville - 1:3

90+5
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Hosté potvrzují výhru na hřišti soupeře. Koundé vyslal dalekonosnou přihrávku na úplně osamoceného a nikým nehlídaného NICOLASE DE PRÉVILLEHO, který se v těsné blízkosti Johnssona nemýlil – 1:3. Asistence: Jules Koundé.

90+4
    Další Costilův odkop od jeho branky a už to vypadá, že si své těsné vedení hráči Bourdeaux uhlídají. Nyní jsou na míči a jen tak ho nepustí.

90+3
    Na druhé straně střílel Palencia, ale také jeho střela byla sražena mimo tři tyče.

90+1
    V zajímavé šanci se ocitli domácí, ale Costil vyrazil jejich střelu do bezpečí. A nyní odkopne míč od své branky.

90
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází François Kamano, přichází Nicolas de Préville.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se bude nastavovat ještě pět minut navíc.

89
    Cornelius poslal na zadní tyč míč pro nabíhajícího Karamoha, ovšem Rebocho se stihl vrátit a celou akci hostů zastavil v pravý čas.

88
    Palencia si hrudí zpracoval míč a poté pravačkou mířil na domácí branku, jeho pokus ale skončil jen na Johnssonovi.

87
    Rebocho poslal Sorbonovi míč zpět dozadu, nakonec se domácí stihli vrátit zpět a dostali se do šance, tu ale zastavila obrana hostů.

85
    Zápas pomalu, ale jistě spěje do finále. Hosté stále vedou o jednu branku a mají tak nakročeno ke třem bodům. Domácí se ale snaží za každou cenu o vyrovnání, které zatím nepřichází.

84
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Coco, přichází Yeni Ngbakoto.

82
    Domácí vybojovali rohový kop.

81
    Domácí tak mají opět před sebou nelehký úkol, své manko opět smazat. Nic lehkého je však nečeká.
    80. Yann KARAMOH - 1:2

Vendula Zdražilová

Góly: 70. Thuram (pen.) – 53. Kamano (Sankharé), 80. Karamoh (Cornelius), 90+5. de Préville (Koundé)

Karty:   56. Phiri (GUG) – 18. Sankharé (BOR), 58. Lerager (BOR), 67. Sabaly (BOR), 68. Pablo (BOR)

EA Guingamp: Johnsson – Ikoko, Kerbrat (C), Sorbon, Rebocho – Fofana, Didot, Phiri (59. Benezet) – Coco (84. Ngbakoto), Roux (77. Julan), Thuram.
    Náhradníci: Caillard – Eboa Eboa, Tabanou, Benezet, Ngbakoto, Deaux, Julan.

Girondins Bordeaux: Costil (C) – Palencia, Koundé, Pablo, Sabaly – Lerager, Otávio – Kalu (76. Karamoh), Sankharé, Kamano (90. de Préville) – Cornelius.
    Náhradníci: Poussin – Jovanović, Poundjé, Tchouaméni, Bašić, Karamoh, de Préville.

Rozhodca: Schneider – Zitouni, Henninot