Sampdoria – Inter 0:1 (kon.) | Turín – Neapol 1:3 (kon.) | Bologna – AS Rím 2:0 (kon.)
Chievo – Udinese 0:2 (kon.) | Lazio – CFC Janov 4:1 (kon.) | AC Miláno – Bergamo 2:2 (kon.)
Frosinone – Juventus 0:2 (kon.)
Bologna FC
2:0 (1:0)
AS Rím
cz Nedeľa 23.09.2018, 15:00 • Stadio Renato Dall'Ara (Bologna) • Talianska Seria A • 5. kolo

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 5:11. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 8:13. (16:59:02)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím domácího celku, který soupeře porazil poměrem 2:0. Římané měli celý zápas výraznou územní převahu, avšak ani jednou nenašli cestičku za Skorupskiho. Zejména koncovka prvního poločasu nabídla velkou řadu vyložených šancí, domácí brankář svůj celek výrazně podržel. Bologna šla do druhého poločasu s jednobrankovým náskokem, ten ve druhém dějství navýšil Santander, jenž potrestal selhání hostující obrany.

90+6

90+5
    Zdá se, že o vítězi tohoto zápasu je rozhodnuto, AS potvrzuje, že se v posledních zápasech nachází v hodně bídné formě.

90+4
    Až nyní jsme se dočkali kloudnějšího centru, na který si naskakoval Manolas. Ani jeho hlavička ale neměla brankové parametry.

90+3
    Žlutou kartu dostává Sebastien De Maio (Bologna FC).

90+3
    Nyní na zemi zůstal ležet jeden z domácích hráčů, zřejmě za to můžou křeče. Okamžitě mu na pomoc přispěchal jeden ze spoluhráčů.

90+2
    Džeko se otáčel s míčem, jenomže kolem sebe neměl potřebnou podporu spoluhráčů. Nakonec to centrem zkoušel Florenzi, avšak opět neúspěšně.

90+1
    Žlutou kartu dostává Ibrahima M'Baye (Bologna FC).

90
    Druhý poločas bude nastaven o šest minut.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Zatím to vypadá, že se Řím nedočká ani jedné branky. Počítat ale můžeme s nastaveným časem.

87
    Florenzi si naběhl na centr k hranici šestnáctky, načež udeřil do míče přímo ze vzduchu. Římané nakonec budou zahrávat rohový kop.

86
    Hosté to znovu zkouší až od vlastní obranné poloviny. Bologna nikterak nenapadá, spíše čeká, s čím soupeř přijde.

85
    Římané to i nadále zkouší podobným způsobem. Tentokráte další z řady centrů obstaral Perotti, ani jeho nabídka nenalezla nevýrazného Džeka.

84
    Florenzimu se centrovaným balónem nepodařilo propálit dvojici protihráčů. Následně se k míči dostal Skorupski, který vykopl na druhou stranu.

83
    Do konce zápasu zbývá už jen něco málo přes deset minut. AS touží po kontaktní brance, avšak domácí obrana je i nadále velmi odolná.

82
    Pastore si tak dlouho naváděl míč do střelecké pozice, až o něj přišel. To ale nemusí tolik mrzet, hosté jsou okamžitě zpět na míči.

81
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Federico Santander, přichází Mattia Destro.