Tímová časovka mužov | Víťaz: Quick-Step Floors (kon.) |
koniec udalosti
Tímová časovka mužov
Víťaz: Quick-Step Floors
Miroslav Kováčik
Výsledky tímovej časovky na MS v Innsbrucku:
1. Quick-Step Floors 1:07:26 hod.
2. Team Sunweb +18,46
3. BMC Racing Team +19,55
4. Team Sky +44,96
5. Mitchelton – Scott +56,68
6. Movistar Team +1:32
7. Trek – Segafredo +2:04
8. Bora-Hansgrohe +2:07
9. CCC Sprandi Polkowice +2:37
10. Astana Pro Team +2:54
11. Kaťuša – Alpecin +2:55
12. Elkov – Author +3:17
13. Lotto NL-Jumbo +3:28
14. Vorarlberg Santic +4:47
15. AG2R La Mondiale +5:18
16. Felbermayr Simplon Wels +5:39
17. Tirol Cycling Team +6:25
18. Hrinkow Advarics Cycleang +7:03
19. Sangemini – MG.Kvis – Vega +7:05
20. Team Lotto – Kern Haus +7:33
21. Dukla Banská Bystrica +8:10
22. WSA Pushbikers +8:39.
Štartovné časy všetkých tímov:
14:40 Tirol Cycling Team
14:43 WSA Pushbikers
14:46 Hrinkow Advarics Cycleang
14:49 Dukla Banská Bystrica
14:52 Team Lotto - Kern Haus
14:55 Sangemini - MG.Kvis - Vega
14:58 Vorarlberg Santic
15:01 Felbermayr Simplon Wels
15:04 Elkov – Author
15:07 CCC Sprandi Polkowice
15:10 Kaťuša – Alpecin
15:13 Trek – Segafredo
15:16 AG2R La Mondiale
15:19 Lotto NL-Jumbo
15:22 Astana Pro Team
15:25 Movistar Team
15:28 Mitchelton – Scott
15:31 Bora-Hansgrohe
15:34 Quick-Step Floors
15:37 Team Sky
15:40 BMC Racing Team
15:43 Team Sunweb.
1. Quick-Step Floors 1:07:26 hod.
2. Team Sunweb +18,46
3. BMC Racing Team +19,55
4. Team Sky +44,96
5. Mitchelton – Scott +56,68
6. Movistar Team +1:32
7. Trek – Segafredo +2:04
8. Bora-Hansgrohe +2:07
9. CCC Sprandi Polkowice +2:37
10. Astana Pro Team +2:54
11. Kaťuša – Alpecin +2:55
12. Elkov – Author +3:17
13. Lotto NL-Jumbo +3:28
14. Vorarlberg Santic +4:47
15. AG2R La Mondiale +5:18
16. Felbermayr Simplon Wels +5:39
17. Tirol Cycling Team +6:25
18. Hrinkow Advarics Cycleang +7:03
19. Sangemini – MG.Kvis – Vega +7:05
20. Team Lotto – Kern Haus +7:33
21. Dukla Banská Bystrica +8:10
22. WSA Pushbikers +8:39.
Štartovné časy všetkých tímov:
14:40 Tirol Cycling Team
14:43 WSA Pushbikers
14:46 Hrinkow Advarics Cycleang
14:49 Dukla Banská Bystrica
14:52 Team Lotto - Kern Haus
14:55 Sangemini - MG.Kvis - Vega
14:58 Vorarlberg Santic
15:01 Felbermayr Simplon Wels
15:04 Elkov – Author
15:07 CCC Sprandi Polkowice
15:10 Kaťuša – Alpecin
15:13 Trek – Segafredo
15:16 AG2R La Mondiale
15:19 Lotto NL-Jumbo
15:22 Astana Pro Team
15:25 Movistar Team
15:28 Mitchelton – Scott
15:31 Bora-Hansgrohe
15:34 Quick-Step Floors
15:37 Team Sky
15:40 BMC Racing Team
15:43 Team Sunweb.
1. Quick-Step Floors 1:07:26 hod.
2. Team Sunweb +18,46
3. BMC Racing Team +19,55
4. Team Sky +44,96
5. Mitchelton – Scott +56,68
6. Movistar Team +1:32
7. Trek – Segafredo +2:04
8. Bora-Hansgrohe +2:07
9. CCC Sprandi Polkowice +2:37
10. Astana Pro Team +2:54
11. Kaťuša – Alpecin +2:55
12. Elkov – Author +3:17
13. Lotto NL-Jumbo +3:28
14. Vorarlberg Santic +4:47
15. AG2R La Mondiale +5:18
16. Felbermayr Simplon Wels +5:39
17. Tirol Cycling Team +6:25
18. Hrinkow Advarics Cycleang +7:03
19. Sangemini – MG.Kvis – Vega +7:05
20. Team Lotto – Kern Haus +7:33
21. Dukla Banská Bystrica +8:10
22. WSA Pushbikers +8:39.