Trnava – Spišská N. Ves 1:4 (kon.) | Humenné – Dubnica 2:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Osmos Bratislava 4:3 (po pr.)
Martin – Prešov 7:2 (kon.) | Topoľčany – Skalica 4:5 (po pr.)
HC Topoľčany
4:5 (3:0, 1:1, 0:3 - 0:1)
HK Skalica
Streda 10.10.2018, 18:00TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 9. kolo

Hostia dokonali senzačný obrat a napriek štvorgólovému manku víťazia v Topoľčanoch po predĺžení. Víťazný gól Skalického celku vstrelil po minúte predĺženia Daniel Štumpf po prihrávke Tibora Kutáleka. Hostia sa týmto víťazstvom osamostatnili na tretej pozícií v tabuľke druhej najvyššej hokejovej ligy.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný večer. (20:21:49)

Gól strelil DANIEL ŠTUMPF.

Asistencie Tibor Kutálek, Peter Trávniček.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po troch odohraných tretinách teda stále nepoznáme víťaza dnešného stretnutia. Topoľčany už vyhrávali o štyri góly, ale hosťujúca Skalica zabrala v pravý čas a napokon budeme svedkami predĺženia.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:14
    Gól strelil ONDREJ JANÍK.

Asistencie Ľubomír Škapik, Tibor Kutálek.

49:11
    Ďalší zásah Skalického tímu, ktorý sa doťazuje len na rozdiel jedného gólu. Autorom je MARTIN HUJSA.

Asistencie Tibor Kutálek, Ľubomír Vaškovič.

46:21
    ADOLF STRAKA dáva gól a Skalica využíva presilovku o dvoch hráčov. Dokonca stretnutia ostáva ešte pätnásť minút a tak hostia stále živia nádej na bodový zisk.

Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine sme videli dva presné zásahy. Oba tímy vstrelili po jednom góle a tak si domáce Topoľčany držia bezpečné vedenie, ktoré si spravili v prvej časti hry. Do tretej tretiny teda vstúpime za stavu 4:1. Tá sa začne približne o 19:38.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

37:06
    Gól strelil ALEŠ DUFEK.

Asistencia Alexander Kotzman.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Rastislav Štrauch

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 7. Tomčák (Ďurčo, Podstavek), 9. Tomčák (Podstavek, Bečka), 19. Dvonč (Bystričan), 36. Uhnák (Bystričan, Kluka) – 38. Dufek (Kotzman), 47. Straka (Štumpf), 50. Hujsa (Kutálek, Vaškovič.), 60. Janík (Škapik, Kutálek), 62. Štumpf (Kutálek, Trávniček)

HC Topoľčany: Halo – Kováčik, Hrudík, Hruška, Bystričan, Ďurčo, Král, Duran, Gergel A. – Kluka, Laššo, Tábi – Dvonč, Uhnák, Bogoslovskii – Podstavek, Bečka, Tomčák – Gergel D., Klenko, Pekarčík.
    HK Skalica: Romančík – Janík, Škápik, Straka, Trávniček, Kotzman, Hílek, Mrázik, Kniazev – Kutálek, Hujsa, Vaškovič – Janáč, Jurák, Štumpf – Okoličány, Dufek, Kotzman – Trnka, Jaša, Mowrey.