Trnava – Spišská N. Ves 1:4 (kon.) | Humenné – Dubnica 2:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Osmos Bratislava 4:3 (po pr.)
Martin – Prešov 7:2 (kon.) | Topoľčany – Skalica 4:5 (po pr.)
HK Gladiators Trnava
1:4 (0:2, 1:2, 0:0)
HK Spišská Nová Ves
Streda 10.10.2018, 17:30TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 9. kolo

Zápas medzi Trnavou a Spišskou Novou Vsou teda končí víťazstvom hosťúceho celku. Spišiakom vyšiel hlavne vstup do zápasu, pretože už v prvej tretiny viedli o dva góly, ktoré vstrelil Vartovník. V ďalšom priebehu stretnutia si hostia vedenie skúsene podržali a preto získajú v Trnave plný bodový zisk za výhru 1:4.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný deň. (19:30:17)

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves

(Branislav Cvengroš – 2 min., podrazenie).

54:06
    Domáci v plnom počte.

49:06
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava

(Nicolas Mikeš – 5 min., vrazenie na mantinel).

48:03
    Ďalšia presilovka domácej Trnavy nevyužitá. Dokonca stretnutia ostáva ešte desať minút, takže čas na kontaktný gól sa kráti raketovou rýchlosťou.

46:03

(Marko Ondov – 2 min., hákovanie).

44:15

42:15

(Branislav Cvengroš – 2 min., hákovanie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej časti hry sme videli tri presné zásahy. O dva sa postarali Spišiaci, ktorí viedli dokonca už o štyri góly. V čase 36:26 prišlo zníženie z hokejky Filipa Klemu a stav po dvoch tretinách je teda 1:4.

Tretia tretina sa začne približne o 19:00.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:10

37:10

(Miroslav Vantroba – 2 min. za hákovanie).

36:26
    Trnava dala gól!
    Gól strelil FILIP KLEMA.

Asistencia Martin Lukačovič.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Rastislav Štrauch

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 37. Klema (Lukačovič) – 8. Vartovník (Nagy, Olejník), 13. Vartovník (Nagy), 23. Nagy (Zekucia, Vantroba), 32. Cvengroš (Osuský, Ondov)

HK Gladiators Trnava: Košút, Kutej – Schmidt, Klein, Kuna, Burian, Kormúth, Šanko, Kiss – Szalay, Hrbáčik, Ševčík – Škokor, Valo, Hudec – Ftáčnik, Klema, Lukačovič – Mikeš, Lindeman, Olša.
    HK Spišská Nová Ves: Hudáček, Surák – Zekucia, Vantroba, Osuský, Cvengroš, Kyčák, Krmenčík – Vartovník, Nagy, Olejník – Ondov, Macko, Zwick – Raáb, Pastucha, Polomský.

Rozhodca: Jonák – Mĺkvy, Ziolkovsky, Michna