Česko
cz Štvrtok 11.10.2018, 18:00 • Stadion Miejski, Łódź • U20 Elite Tournament

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:57:33)

Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 2:8. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:15.

Je konec. Polsko si pohlídalo utkání od povedeného začátku a vyhrálo 3:0. Už v 8. minutě se domácí dostali do vedení, když se prosadil Puchacz, který byl před bránou soupeře důrazný a dokázal vstřelit gól. O tři minuty později získalo Polsko pokutový kop, ke kterému se postavil Lyszczarz a vypálil přesně k levé tyči, kde šel i Jedlička, ale ten na střelu nedosáhl. O pět minut později domácí získali další penaltu. Tentokrát byl její exekutor Moder a i on vypálil k levé tyči a poslal svůj tým do vedení 3:0. Ve druhém poločase se dostal do šance Rezek i Šašinka, ale gól už nepadl.

90+3

90+2
    Domácí se momentálně nedostali ke střele uvnitř vápna, když skvěle zasáhla obrana České republiky.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Jedlička měl nyní hodně práce, když musel vyboxovat centr z pravé strany.

89
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Lyszczarz, přichází Makowski.

88
    Česko má autové vhazování na půdě soupeře, ale posléze jen ztratilo míč.

87
    Střela domácího hráče skončila jen vedle hostující svatyně a Jedlička nemusel zasahovat.

85
    Polsko získalo míč ve středu hrací plochy, ale následně nic vážnějšího nevymyslelo.

84
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Šašinka, přichází Šípek.

83
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Sadílek, přichází Krejčí.

80
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Goral, přichází Benedyczak.

79
    Posléze Česká republika získala volný kop a následně se dostal do zakončení Jan Král, ale ten nepřekonal domácího brankáře.

78
    A opět se hosté dostali do šance, ale Majecki předvedl další velmi dobrý zákrok.

77
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Havelka, přichází Žitný.

75
    Až na úvod, kde si Polsko vytvořilo velký náskok, je hra poměrně vyrovnaná a ani jedno mužstvo nemá nějaký větší tlak.