Grécko – Maďarsko 1:0 (kon.) | Estónsko – Fínsko 0:1 (kon.)
Estónsko
0:1 (0:0)
Fínsko
cz Piatok 12.10.2018, 20:45 • A. Le Coq Arena, Tallinn • Liga národov UEFA - Liga C • Skupina 2

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:42:57)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 6:10. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 16:19.

Je konec. Finsko nakonec dokázalo zvítězit už potřetí v řadě v Lize národů 3:0 a potřetí se prosadil Teemu Pukki. e 32. minutě mohli jít hosté do vedení, ale střela z přímého kopu skončila na tyči. Ve 43. minutě mělo Estonska tutovku, když hostující brankář vyboxoval brankář míč do míst, kde byl estonský hráč a ten svou střelou překonal gólmana, ale trefil posledního hráče soupeře metr před brankovou čárou. Ve druhém poločase nebylo skoro nic k vidění, ale to nahradil konec utkání, když v 87. minutě střela Kamary protáhla Aksala. A nakonec v 90+1. minutě rozhodl o výhře hostů Teemu Pukki, který dostal skvělou přihrávku do vápna a poté zakončil k levé tyči.

90+4

90+4
    Posléze přišel faul domácích a to je pravděpodobně vše tohoto utkání.

90+3
    Domácí hráč se snažil dostat do zakončení, ale brankář Hrádecký si s ním poradil.
    90+1. Teemu PUKKI - 0:1

90+1
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Je tam góól! Hosté doslova uspali soupeře velice nudným utkáním a dávají velice nečekaný a senzační gól! TEEMU PUKKI dostal skvělou přihrávku do vápna a následně vypálil k bližší levé tyči, kde si brankář sáhl na míč, ale vyrazit ho nedokázal!

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Sparv to zkusil z dálky, ale minul bránu.

88
    Poté Finsko získalo rohový kop, ale následně hlavička skončila vedle brány.

88
    Žlutou kartu dostává Pukki (Finsko).

87
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Tuominen, přichází Markkanen.
    Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Vassiljev, přichází Kaljumae.
    87. Kamarova střela byla vyražená Aksalem.

87
    Konečně je tady třetí střela na bránu, kterou vyslal Kamara a nebyl vůbec špatná, ovšem Aksalu jít dokázal vyrazit!

86
    Kamara to mohl změnit, ale nedostal se přes obránce.

85
    Finsko pouze drží míč na své polovině a jakoby ani nechtělo ten gól vstřelit. Dnes snad ani jedno mužstvo nechce dát branku, protože hra je velice nepohledná, nudná, neatraktivní.

82
    Hostující hráč se provinil faulem ve středu hrací plochy.

80
    Posléze přišel faul Kamary a hra je pozastavena, jelikož na hrací ploše leží domácí hráč.