Poprad – B. Bystrica 5:2 (kon.) | Košice – Lipt. Mikuláš 3:2 (kon.) | Zvolen – Žilina 9:2 (kon.)
Detva – Nitra 5:6 (2:3 po s.n.) | Miškovec – Budapešť 2:3 (po pr.) | Nové Zámky – Trenčín 4:2 (kon.)
DVTK Miškovec
2:3 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:1)
MAC Budapešť
Piatok 12.10.2018, 18:00 • ZŠ Miškovec • Tipos Extraliga (SR) • 11. kolo

Máme tu koniec stretnutia, v ktorom sme meno víťaza zistili až po predĺžení, kde sa po presnom pokuse presadil Tomáš Klempa, ktorý rozhodol dnešný duel. V ňom zvíťazila Budapešť po výsledku 3:2 po predĺžení. Odo mňa to je na dnes všetko. Ja ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. Z pozície komentátora sa vám hlásil Róbert Gašpárek. (20:24:55)

61:34
    Budapešť dáva gól! Domáci brániaci hráč nezvládol rozohrávku pred vlastnou bránou a len nahral puk presne na hokejku TOMÁŠA KLEMPU, ktorý zasunul puk za chrbát prekvapeného brankára. Stav stretnutia je 2:3, a to znamená koniec predĺženia a víťazstvo Budapešti. Bez asistencie.

60:30
    Hosťujúca prvá formácia narobila menšie komplikácie svojmu súperovi. Prezentovali sa niekoľkými zakončeniami, ale žiadne nepredstavovali väčšiu hrozbu pre pozorného gólmana.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Máme tu koniec tretej tretiny, po ktorej sme meno víťaza nezistili. Nasledovať bude predĺženie po krátkej prestávke.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:00
    Do konca riadnej hracej doby ostáva posledná minúta. Nechajme sa prekvapiť, či hra bude smerovať až do predĺženia.

58:15
    Budapešť dáva gól!
    TOMÁŠ KLEMPA stál v správnom čase na správnom mieste, keď len vložil hokejku do odrazeného puku, na ktorý gólman nedosiahol. Stav stretnutia je vyrovnaný 2:2! Asistencia: Keegan Dansereau.

57:42
    Harrison rýchlym pohybom oklamal brániaceho hráča a následne zakončil. Gólman tento pokus dokázal zlikvidovať a ihneď založiť rýchly útok.

56:08
    Adorján teraz vytiahol fantastický zákrok po zakončení jedného z hráčov hostí. Pri puku sú momentálne domáci hokejisti, ktorí zbierajú cenné sekundy v útočnom pásme.

55:00
    Do konca riadnej hracej doby nám ostávajú posledných päť minút a pri puku sú aktuálne hostia, ktorí by si radi vytvorili nejaký tlak.

54:45
    Puk sa nachádza za bránkou Miškovca, odkiaľ sa domáci pokúsia niečo vymyslieť smerom dopredu.

53:28
    Do veľkej príležitosti sa dostal Galanisz, ktorý sa snažil zúžitkovať prečíslenie traja proti dvom, ale jeho strela z prvej smerovala nad bránu Rajnu.

52:17
    Domáci sú napriek vedeniu stále útočne aktívni. Opäť sa im podarilo usadiť v útočnom pásme, kde sme sa však zakončenia nedočkali.

51:23
    Miškovec dal gól!
    Hosťujúci gólman teraz nevenoval príliš pozornosť zakončeniu RASMUSA KULMALU, ktorý takmer z nemožného uhlu nahodil puk na bránu, ktorý napokon skončil za čiarou. Stav stretnutia je 2:1! Asistencie: Balázs Somogyi, Bence Szirányi.

51:08
    Domáci v plnom počte.

50:00
    Jared Brown bol v útočnom pásme skôr ako puk, a tak bude nasledovať vhadzovanie po ofsajdovom postavení.

49:08
    Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Balázs Láda – 10 min. osobný trest, napadnutie).

Róbert Gašpárek

Góly a asistencie: 13. Vas (Kulmala), 52. Kulmala (Somogyi, Szirányi) – 42. Brown, 59. Klempa (Dansereau), 62. Klempa

DVTK Miškovec: Adorján – Kiss, Crowford, Slovák, Szirányi, Milam, Láda, Vojtkó – Magosi, Harrison, Miskolczi – Kulmala, Vas, Pance – Somogyi, Loiseau, Galanisz – Vincze, Hajós, Ritó
    MAC Budapešť: Rajna – Macaulay, Pozsgai, Garát, Burt, Dudás, Vokla, Fejes, Kreisz – Dansereau, Brown, Klempa – Terbócs, Nagy, Odnoga – Bodó, Langkow, Orban – Szigeti, Majaross, Pápa

Rozhodca: Stano, štefik – Bogdaň, Jobbágy