USA – Kolumbia 2:4 (kon.) | Mexiko – Kostarika 3:2 (kon.) | Japonsko – Panama 3:0 (kon.)
J. Kórea – Uruguaj 2:1 (kon.) | Katar – Ekvádor 4:3 (kon.) | Saudská Arábia – Brazília 0:2 (kon.)
Mexiko
3:2 (1:2)
Kostarika
cz Piatok 12.10.2018, 03:30 • San Nicolás de los Garza, Mexiko • Medzinárodný prípravný zápas

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (05:30:49)

Fauly: 17:15.

Středoamerický souboj Mexika a Kostariky nám nabídl krásnou podívanou! Pět branek, dvě penalty a nakonec otočení skóre zásluhou domácího Mexika ve druhém poločase. Mexiko porazilo Kostariku v dnešním přátelském zápase 3:2! na všechny důležité situace se můžete podívat v našem onaljnu.

90+4

90+4
    Segura si vzal také exekuci na starost, ale jeho centr odvrátil Álvarez.

90+3
    Ještě jeden volný přímý kop pro hosty po faulu na Seguru.

90+2
    Mexičané vybojovali míč ve středu hrací plochy. Corona si pohrál s rozhozenou obranou Kostariky, ale Keylora Navase svou ranou nepřekonal!

90+1
    Hlavni sudí nastavuje utkání o 4 minuty.

90
    Rána z kopačky Vanegase šla do středu branky a tam si poradil Gudiňo.

89
    Álvarez se provinil faulem. Rozehrávat bude Kostarika volný přímý kop z nějakých třiceti metrů. No na střelu to je, uvidíme.
    87. Dvojitá šance Mexika

87
    Dvojitá tutovka Mexika! Nejprve Jiménez orazítkoval hlavou pravou tyč a odražený míč měl na hlavě ještě Martín, ale ten svou hlavičkou z tutové pozice vůbec branku netrefil!

86
    Duarte (Kostarika) nevybíravě přistrčil v souboji Martína a vidí žlutou kartu.

85
    Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Gamboa, přichází Smith.

85
    Álvarez srazil centr na rohový kop pro Kostariku.

84
    Segura napálil míč do Damma, vhazovat budou Kostaričané.

82
    Mataritta přijel ke Coronovi těsně za hranicí vápna jak na sáňkách, ale nakonec obral domácího „špílmachra“ o míč čistým způsobem.

81
    Kostaričané drží míč na svých kopačkách, ale velmi daleko od branky, kterou hájí ve druhém poločase Gudiňo, a ten čeká vůbec na zákrok. Kostaričané jej šetří ve druhém poločase.

79
    Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Guzmán, přichází Hadden.

Tomáš Suchánek

Góly: 33. Guzmán (Arteaga), 56. Martín (Damm), 71. Jiménez (pen.) – 29. Campbell (Oviedo), 44. Ruiz (pen.)

Karty:   44. van Rankin (MEX) – 12. Gamboda (CRC), 70. Guzmán (CRC), 86. Duarte (CRC)

Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:15.
    Mexiko: Lajud (46. Gudiňo) – Aquirre, Alvarado (62. Corona), Álvarez, Angulo, Arteaga, Brizuela (61. Jiménez), Duenas, Guzman, van Rankin (46. Damm), Zaldivar (46. Martín).
    Náhradníci: Araújo, González, Gutiérrez, Martín, Lozano, Corona, Rodriguéz, Gudiňo, Jiménez, Reyes, Fabián, Damm. Trenér: Ferretti

Kostarika: Navas – Calvo, Campbell (76. Segura), Cruz (76. Marín), Duarte, Gamboa (85. Smith), Gonzalez,Guzmán (79. Hadden), Oviedo (66. Matarrita), Ruiz (62. Leal), Vanegas.
    Náhradníci: Sequeira, Waston, Alvarado, Leal, Hadden, Matarrita, Moreira, Smith, Ramirez, Segura, Marín. Trenér. González