Třinec – Plzeň 2:3 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 5:3 (kon.) | K. Vary – Chomutov 6:3 (kon.)
Olomouc – Pardubice 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 2:5 (kon.) | Hradec Králové – Vítkovice 4:1 (kon.)
HC Kometa Brno
2:5 (2:3, 0:2, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
cz Piatok 19.10.2018, 18:00 • DRFG arena • Tipsport extraliga (ČR) • 11. kolo

Je konec. Hosté si dnes odvezou z brněnského ledu všechny tři body. Ve třetí třetině se už Kometa nedokázala prosadit. Největší příležitost měl Zaťovič, který zkoušel procedit puk u levé tyče za Willova záda, hostující gólman ale odolal. Také hosté ještě jednou zahrozili. Marek Kvapil při rychlé akci svižnou střelou trefil tyč Vejmelkovy brány. Nejlepší hráči utkání jsou Martin Ševc a Martin Zaťovič. Ode mne je to už pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek pátečního večera a také pěkný víkend. Na počtenou.

Střely na bránu
    Kometa: 34
    Liberec: 28 (20:31:31)

59:27
    Dočekal u mantinelu ve středním pásmu vybojoval puk.

58:50
    Hosté pouze odevzdávají puk, za Vejmelkou se ho ujímá Mikuš.

58:03
    Jelínek nahrával Valskému, který střelou z levé strany nepřekvapil Vejmelku.

57:39
    Liberec vyhazuje pouze na zakázané uvolnění.

57:32
    Süss nahodil do útočného pásma.

56:55
    Puk ve středním pásmu sbírá Ondřej Němec.

56:43
    Malec si pohlídal puk před dojíždějícím Lencem. Zakázané uvolnění.

56:22
    Dernerovu ránu zastavuje Vejmelka.

56:17
    Puk je v ochranní síti nad Vejmelkou, vhazovat se bude v brněnském pásmu.

55:47
    Köhler se dostal do dobré pozice, jeho střelu však opět zastavuje lapačka gólmana Willa.

55:26
    Dobře zakončoval Hruška, jehož tvrdou střelu vyráží Will.

55:10
    Mikuš vložil hokejku do přihrávky hostujících hráčů a domácí se osvobozují.

54:35
    Domácí odpalují puk přes všechny čáry.

53:56
    Kvapil zkoušel bekhendem najít spoluhráče před brankou, tam dobře zapracoval Malec a kotouč uklidil do bezpečí.

53:40
    Kometa znovu posílá puk až k Willovi.

53:23
    Domácí hned vyhazují puk.

53:18
    Hruška ve vlastním pásmu podrazil rozjetého Ordoše a inkasuje dvě minuty za podrážení.

Matěj Laža

Góly a asistencie: 7. Hruška (Mikuš, Bartejs), 13. Zaťovič (Mueller, Kašpar) – 5. Redenbach, 7. L. Krenželok (Šmíd), 9. Lenc (Ševc, L. Hudáček), 28. Ševc (D. Špaček, Lakatoš), 35. Lenc (M. Kvapil, L. Hudáček)

HC Kometa Brno: Langhamer (28. Vejmelka) – Barinka, O. Němec (A), Gulaši, Mikuš, Malec, Bartejs – Zaťovič (A), P. Holík, Mueller – Kašpar, L. Čermák (C), Köhler – Plášek ml., Hruška, Mallet – Dočekal, R. Zohorna, L. Horký – Süss.
    Bílí Tygři Liberec: Will (Schwarz) – Šmíd (A), Doherty, Derner, Kolmann, Ševc, Havlín – Lakatoš, Redenbach, Valský – M. Kvapil, L. Hudáček, Lenc – L. Krenželok, P. Jelínek (C), Ordoš – M. Zachar, Najman, D. Špaček – Chrtek.

Rozhodca: Jeřábek, Pešina – Svoboda, Klouček.

Diváci: 7700 (vyprodáno)